Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. baba vállalása az első...

2. baba vállalása az első utáni súlytöblettel?

Figyelt kérdés

Azok válasza érdekelne,akik úgy vállalták a 2.babát,hogy az első után nem tudtak lefogyni.

Van rajtam 10kg felesleg :(

Viszont nem akarunk nagy korkülönbséget.

Akik így vállaltak babát, híztak a 2.al,vagy már nem szedtek fel plusz kilókat?


2020. ápr. 24. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Van rajtad.... hat add le. Marmint ha teged erdekel, h nezel ki. En tuti nem nyugodtam volna bele, ha nem megy le minden felszedett kilo. Most a masidik szules utan 8 honappal mar az elso gyerek elotti sulynal es formabsn vagyok, persze megvvan mit alakutani. Nem adtak ingyen, ezdek rendszeresen. Szoval nem. Nem vagnek bele.
2020. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

10hónapja szültem,nyilván próbálok fogyni a 15kg-ból 5 ment le :(

Nekem sikeresen eltört a keresztcsontom szüléskor így annyira nem egyszerű,örülök hogy már rendesen mozgok.

Örülök hogy neked gyorsa ment,alapból szülés előtt nekem se volt gond de nagyon nem mozdul lefele.

2020. ápr. 24. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
10kg az semmi, nyugi.
2020. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szoptatás alatt jött fel 10 kg, mert szülés után pont annyi voltam mint terhesség előtt.

1,5 éves a kisfiam és próbálkozunk, közben próbálok azért fogyózni is, kisfiam sem azonnal sikerült.

2020. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, 10 kiló az semmi. Tudod hányan vállalnak ennél sokkal-sokkal nagyobb felesleggel babát, akár elsőt, akár sokadikat? Ez nem fog befolyásolni semmit. Sajnos nekem is van még mit leadni, 11 hónapos a lányom. Bár mi lassan szeretnénk a tesóra gyúrni, úgyhogy nem most fogok diétába kezdeni.
2020. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Horaires ***** válasza:
100%
Rajtam is maradt pár kg második baba előtt, mi belevágtunk és belevágtunk volna akkor is, ha több lett volna. Terhesség alatt is lehet diétázni, mármint én diétának mondom, de igazából normális étkezést értek alatta. Nekem eddig a pontig az előző terhesség alatt olyan 8 kiló körül már feljött, most a másodiknál pedig még semmi. (Egyiknél sem hánytam, pár nap volt csak amikor nem volt étvágyam.) Kicsit plusz stresszforrás még erre is odafigyelni, de először az életben van motivációm, hogy hosszú távon kitartsak benne. Van akit sokkal durvább diétára fognak terhesség alatt vércukor miatt, azt biztos még nehezebb tartani. Szóval szerintem nyugodtan vágjatok bele, valamennyire tudod te is befolyásolni a súlyod, ennyi ne tartson vissza. :)
2020. ápr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igy voltam. 10 kiló plusszal kezdtem a második terhesseget és most 20 kiló plusz van rajtam. Szóval 10-10 kilót sikerült magamra húzni a 2 gyerekkel. Most hagytuk el a szopit, úgyhogy rágyúrok a fogyasra.
2020. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm a harmadikat már negyven kiló többlettel vállalta. Simán kihordta, épp csak nagyobb lett, mint az átlag baba, ennyi.
2020. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nyár végén kezdenénk,de a vírus miatt kissé aggódom,mert a következő baba a törés miatt császáros lesz :(

Hát ma megmértem magam de inkább 13kg a felesleg..mától próbálok odafigyelni,de a pici és az itthoniak mellett sokszor a 20perces gyógytornámra sincs időm.

Megy a felújítás minden..

És akik plusszal kezdtek és maradt is, hogy bírta az ízületetek?

2020. ápr. 25. 13:48
 10/13 anonim ***** válasza:
A sógornőm a derekával küzd nagyon sajnos, a terhesség alatt is így volt. Térdeivel nincs gond. Nem adta le a többletet még, most lesz egyéves a baba.
2020. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!