Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itthonról végezhető munkám...

Itthonról végezhető munkám van, azonban nagyon korán (hajnali 4-5-kor kelek a korai kezdés miatt), azonban ha korán le fekszem és alszom eleget, valamint a munka nem is negterhelő, akkor az terhesen is ok?

Figyelt kérdés
Nyilván a baba megszületése után majd át kell szervezni a dolgokat kicsit, amennyire lehet, illetve szüneteltetni a munkát, ám a férjem is itthonról szokott dolgozni, ami azt jelenti, hogy ő is ugyanúgy kiveszi mindenből a részét már most is és majd a pici érkezése után is. A korán kelés (megfelelő alvásidővel, ami általában 7-8 ora) nem befolyásolja a baba fejlődését a pocakban ugye? Orvostól még nem volt alkalmam megkérdezni, nég eléggé az elején járunk.

2020. ápr. 27. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, te mikor alszod ki magadat. Az se okozna gondot, ha nappal aludnál és éjszaka dolgoznál.
2020. ápr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan irreálisan korai kelés. De amuygsem számít, hogy mikor kelsz, az a lényeg, hogy eleget alszol e.
2020. ápr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Első babát várjuk, ezért izgulok kicsit
2020. ápr. 27. 07:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Csak az első gyereknél van meg az a luxus, hogy az ember egyáltalán foglalkozni tud azzal, hogy terhes. 😆 A meglévő gyereke(ke)t nem érdekli, hogy most terhes anya és kímélni kell. Extrém veszélyeztetett többedik terhességet leszámítva semelyik anya nem tudja úgy kímélni magát, mint először, de ettől a 2-3. gyerekek is ugyanúgy fejlődnek, megszületnek. 14 hónapos volt nálunk a nagy, amikor terhes lettem - tervezett volt, de váratlanul hamar jött. Őt nyilván még emelni kellett, meg mindenben ellátni, kelni hozzá, stb. nem számított, hogy pihentem-e eleget.


Csak a nézőpontváltás miatt írtam, hogy gondolj bele ebbe a hétköznapi helyzetbe és ne aggódj. 😊

2020. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper! Köszönöm szepen!
2020. ápr. 27. 07:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohh én 4:30kor keltem és mentem dolgozni.Nem ülő munkám volt.
2020. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel foglalkozol, ha megkerdezhetem?mert jol hangzik nagyon!
2020. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy orvosi software cégnek dolgozom freelanceerként, orvosi admin/virtuális recepció, csak épp a világ masik felén, illetve ezen kívül illusztrátorkodom “szabadidőmben”
2020. ápr. 27. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!