Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessèg alatt milyen a szex?

Terhessèg alatt milyen a szex?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintèn erről èn elèg keveset hallok. Valahogy tabu tèma vagy èn sem tudom.

Gondolom nem àrt a babànak vagy ha mèg az elejèn van a kismama nem vègződhet vetèlèssel egy durvàbb szex utàn?

Nevessetek ki nyugodtan de mivel nem voltam mèg benne ès körülöttem se beszèlt ròla senki ìgy igazàn kivàncsi vagyok! :) :D



2020. ápr. 27. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én mind2 terhessegemnel meg vártam hogy orvos nézzen meg, aztán ha azt mondta minde ok akkor csináltuk, nem hiszem hogy gond lenne a durvább szex miatt, nekem sem volt, csak arra figyeljetek hogy élvezd és ne fájjon míg élvezed baj nem lehet, de ha fáj gondolom nem is csinálod, mi szerettük gyengéden kezdeni aztán durvultunk kicsit, de ne úgy hogy az nekem fájjon vagy valami, ezt szerintem mindenki maga érzi, ha viszont a durva szex után furcsa dolgokat érzel, fájdalom, vérzés ilyesmi akkor inkább valtsatok lazara
2020. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyáltalán nem volt jó, nem kívántam kicsit sem.
2020. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az első pár hétben nem kívántam, energiám sem volt hozzá, de visszatért nagyjából már a libidóm, és a szexet is ugyanúgy élvezem. 13+4 hetes vagyok.
2020. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

En nagyon kivantam vegig, de a 8dik het utan nem ment...fajt, szerintem nem tudtam a babatol elvonatkoztatni es ezert nem ment.


A 7.dik heten voltam rendeaen egyutt a parommal utoljara. Akkor gumi nelkul. Szex utan olyan gorcseim voltam a mehemben, hogy elajultam. Soha nem erzetem meg ol,an rosszulletet. Ez elrettentett, ugyhogy kivarjuk mig megszuletik a pici mert nagyon megijedtunk.

Most jarok a 29. hetben. Felnott emberek vagyunk, kibirjuk ;)

2020. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha olyan libidóm nem volt, mint a terhességeim alatt. Képes voltam fél perc alatt elélvezni, folyton a férjemet akartam. 🤷🏼‍♀️ Nem is tudom, mi lett volna, ha a doki letilt róla. 🤣
2020. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvos véleménye után voltunk együtt először, amikor nem volt akadálya.

Az elején még könnyen ment, de ahogy nő a pocak, egyre nehezebb. Illetve én félek attól is, hogy a méhszájat bökdösi. Odafigyelést igényel, hogy ne legyen durva az együttlét. Így picit annyira nem élvezhető számomra, mint nem állapotosan.

2020. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fura volt látszatra nagy pocakkal, meg a tudattal együtt lenni, de aztán megszoktuk. Az utolsó hónapot leszámítva, aminek felét sajnos kórházba töltöttem már, végig együtt voltunk a férjemmel. Kívántuk is mindketten az együttlétet és gondot sem okozott. :)
2020. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!