Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szednétek propolisz cseppet...

Ti szednétek propolisz cseppet terhesség alatt? Alkohol van benne, azt írják, hogy a napi adagban annyi alkohol van: amennyi 1 üveg söt 1/15-öd része. Tehát olyan, mintha naponta innék 3 cl sört. Az nem olyan vészes, nem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Kicsit elgépeltem a kérdést, elnézést: tehát egy üveg sör (nem söt) 1/15-öd része.
2012. szept. 14. 19:10
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
mire jó ez a propolisz csepp? én nem szedném, lehet nem árt, de nem kockáztatnám a babócám egészségét
2012. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez egy természetes gyulladás csökkentő szer. A propolisz amúgy szedhető lenne, csak az alkohol a kérdés, de én azt gondoltam, hogy napi 3 cl sör (ha jól számolom) 3 részletben elosztva igazán nem okozhat gondot.


Az érsebész egyébként a detralex tablettát mondta, hogy szedjem, arra úgyanúgy az van írva, hogy ne javasolt terhesség alatt, gondolom, azzal sem tszek túl jót, ha szedem, ehelyett gondoltam a propolisz. Annyira megdagadt egy, hogy azt mondta az orvos, veszélyes, hoyg begyulladhat. Az viszint végzetes is lehet a babára nézve. Egyébként 33 hetes terhes vagyok.

2012. szept. 14. 19:36
 4/8 A kérdező kommentje:

Elnézést a folyamatos elgépelésért, néhány betű be van ragadva a billentyűzeten, úgy látom, itt az ideje lecserélni :-(


Szóval egy ér van megduzzadva nagyon, mert az ér szó meg valahogy egy az egyben kimaradt az előző hozzászólásomból.

2012. szept. 14. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

így érthető és semmi gond az elgépeléssel :) én így is értettem a lényegét, és ebben az esetben viszont akkor inkább szedném, szerintem többet ártana ha nem szednéd mint ha szednéd.

2012. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
En ugy emlekszem, hogy propoliszt sem szabad terhesseg alatt enni,,de lehet tevedek, csak igy remlik. Nezz utana a neten, kerdezd meg a gyogyszertarban. Mellesleg az alkoholt semmikepp nem ajanlanam, napi szinten...
2012. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi szinten én sem javasolnám, viszont ha olyan területen van ez az ér (bocs, lehet, hogy írtad, csak átugrottam), akkor propoliszos bedörzsölés vagy borogatás is segíthet, nem muszáj szájon át szedni.
2012. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ginger Mama ***** válasza:
Lehet propolist szedni terhesen. Amennyi alkohol a tinktùràban van, attòl meg senkinek nem lesz semmi baja. De van tabletta is, èn azt szedem màr egy ève ès terhesen is szedtem. :)
2021. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!