Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy néha evés vagy...

Normális hogy néha evés vagy ivás után fáj a gyomrom? Még csak hétfőn leszek 5 hetes, de pár napja ez van. Mitől lehet? Ez baj?

Figyelt kérdés

Ma éjjel 2-kor fel is ébredtem rá hogy fáj a gyomrom és nekiálltam 1 pirítóst csinálni. Utána elmúlt. És nagyon felpuffad a hasam, néha az egész feszít, mintha lenyeltem volna egy lufit.

Mit tegyek a gyomrommal?


2008. nov. 23. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem annak idejen nem fajt a gyomrom, csak fel volt puffadva. Nem tudtam tenni semmit sem ellen, az Espumisan gyongyok nekem nem segitettek, de hatha neked bejonnek. Probald ki esetleg.
2008. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én is gyomorfájós voltam...rettenetesen tudott fájni. Nekem az evéstől sem múlt el, szedhettem a Rennie-t is, semmi hatás. Próbáltam egy csomó mindent - könnyű kaja, keksz meg tea, citromos ásványvíz, cola, mindig csak keveset ettem és nem hagytam, hogy a gyomrom kiürüljön...nekem semmi sem használt. Csak a 11. hét! Azóta sokkal jobban vagyok!

Próbálgass te is mindent, hátha szerencsésebb leszel, mint én. Kitartás!

És boldog babavárást!

2008. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az éjjel elég rossz volt, de ma reggel már egy kis émelygés társult hozzá. Még vizet sem merek inni.

Igyekszem mindent kipróbálni, eddig a pirítós tűnik jónak.

2008. nov. 23. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért fáj a gyomrod, mert sok lett a savad. Ilyenkor jó nem csak a pirítós, hanem a főtt krumpli, héjában sült krumpli (nem olajos), keksz, ropi, sós perec, ezek magukba szívják a savat. Feltétlenül úgy étkezz, hogy naponta többször kevesebbet, mert ha sokáig nem eszel, a gyomorsav elkezdi marni a gyomor falát.

Ha ezek ellenére sem múlik ,feltétlen menj orvoshoz! Jobb utána járni..

2008. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amikor majd megyek orvoshoz mindenképp megemlítem neki!

A főtt krumpli eszembe sem jutott pedig mikor gyerek voltam az bevált! A pirítóstól most elmúlt!

2008. nov. 23. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!