Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósságnál hányadik...

Várandósságnál hányadik hónapig lehet "normálisan élni"?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel nem veszélyeztetett terhességről van szó, akkor kb hányadik hónapig van az a szint, hogy nincsenek jelentősebb tünetek (hányingeren kívül) és jelentősebb méretű has?

Vwgy ez nagyon egyén függő?

Tudom h nem lesz terhes az ember varázsütésre, és nem lehet pontosan betervezni mindent :) de valamilyen szinten azért próbálok tervezni


2020. máj. 4. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Első babanal a 20. hetig hanytam, addig borzaszto volt, utana viszont eszre sem vettem, hogy terhes vagyok. 40. heten inditottak a szulest, az utolso 1-2 napban kezdtem vizesedni.

Most nem hanyok, 13 hetes vagyok, de allandoan verzek, barnazok, most ez keszit ki, nem fekszem egesz nap, de nagyon nem merek semmi normális dolgot csinalni.

2020. máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
27 hetes vagyok, mindenféle házimunkát megcsinálok, egyedül a függönyfelrakást bízom a páromra. A hajolás az kicsit nehezen megy már, cipőfelvétel pl. De nekem nincs még túlzottan nagy hasam. :) Így egyelőre teljesen jól elvagyok. Egyedül a pisiléssel nehéz, ha nem itthon vagyok.
2020. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Első terhességem (ikrekkel) nagyon jól viseltem. Sokat sétáltam, dolgozni jártam, soha nem volt terhességi rosszullétem. A pocakom nyilván sokkal korábban látszódott, mint az egy babásoké. A 20.-ik hét környékén egy kicsit kezdett fájni a hátam és ritkán volt gyomorsavam. Most újra babát várok, de most minden jön ami előzőleg kimaradt. A hányáson kívül minden megtalál. Kicsit örülök is, hogy ebben a vírus helyzetben nem enged a főnököm dolgozni, mert nem tudom a munkahelyemen ülve, hogy vészeltem volna át ezeket a rosszulléteket. Most már közeledek a 12 héthez és egyre ritkábban érzem rosszul magam, de azért előfordul. Én még nem veszem észre, hogy lenne pocakom, talán azért mert az ikrek miatt maradt egy kis babapocakháj.
2020. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
25 hetes terhesen kezdtem nehezebben felkelni az ágyból, szóval nekem azóta nehézkesek a napjaim, most 27 hetes vagyok, napról napra nehezebb, nem tudom miért talán az ingerszegény környezet, a kijárási tilalom miatt...
2020. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!