Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagy gond ha a...

Szerintetek nagy gond ha a 12hetes vizsgálaton még nyaralni fogok és csak a 13 héten tudják elvégezni a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Járt már valaki így? Annyira bánt mert fontos a baba de a nyaralást így tudtuk összehozni.
2010. júl. 29. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gond..inkább 13.hét mint pl.11.hét!nekem ezt szonográfus mondta!

Jó nyaralást:-)

2010. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, én is 13 hetesen mentem.
2010. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gond en 14+ hetes voltam a 12. heti es kb majdnem 24 hetes a 20 heti uh-nal....ok nem zavartattak magukat...es ugy nez ki minden rendben van...
2010. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is pont így jártam! :) Én elmentem mielőtt mentünk nyaralni már csak azért is, hogy nyugodt legyek, hogy minden rendben van a babával!


Jó pihenést!

2010. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gond, sőt az én terhesgondozási csomagomban így is van feltüntetve, hogy 12-13. héten kell menni a vizsgálatokra.

Jó nyaralást!

2010. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Megnyugtattatok.
2010. júl. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!