Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a hormon sztrájk? 😊

Meddig tart a hormon sztrájk? 😊

Figyelt kérdés

7 hetes boldog kismamaként 3 napja mint akire rá dobták volna ezt a szörnyű rosszul létét.

Reggel ébredést hányással inditom.

Igyekszek 5x keveset enni de semmi nem marad meg bennem.

A tegnap délután és ma már csak kekszet ettem meg hideg vizet. Gyengeség egész nap hányás már nem olyan jó.

4 és fél éves kisfiammal ilyen nem volt azért szokatlan, szegénykém ő is sajnálkozva néz rám mikor minden közös játékot az szakit meg, hogy anya szalad hányni.

Több helyen olvastam hogy 12 hétig vagy volt akinek végig tartott ez az állapot.

Esetleg tapasztalatokat írnátok vagy tanácsokat hogy mivel próbálkozzak, hogy enyhíteni tudjam legalább egy kicsit.

Köszönöm a válaszokat.



2020. máj. 16. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, valószínű, hogy a 12.hétig eltart. Én pl nem hánytam egyszer se, de rosszullétek gyötörtek.


Én munkába úgy szoktam menni, hogy kis üvegbe hideg víz és bele pár csepp citromlé.

A citrom állítólag nyugtatja a gyomrot. 🙂

2020. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiamal a 12. hétig tartott, most a kislányommal a 15. hétig, de nem hánytam ki mindent.

Ha semmi nem marad meg benned, az nem jó, nehogy vészes hányàs legyen, az veszélyes.

2020. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ki próbálom ezt a citromos vizet, legalább a folyadekot pótoljam. Igyekszek mindig csak kicsit inni de többször.

Én azok közé tartozok akik szeretnek enni 😕 s most szomorú ez a helyzet mert még enni is félek

2020. máj. 16. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egészen szülésig tartott a hányás, de ez nagyon ritka. Gyógymódok nem váltak be, esetleg a gyömbérből főzött tea jó volt eleinte, 12. hét után kaphatsz rá gyógyszert.
2020. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 8-10 hét volt keményebb, utána csak ritkán volt. Most 15. hétben vagyok, hányingerem még néha van, de hányni nem hánytam 1-2 hete.
2020. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 16. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!