Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki, de ti milyen fura...

Ciki, de ti milyen fura változásokat fedeztetek fel a testeteken?

Figyelt kérdés
Első terhesség, így jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy ezeket tapasztalta e esetleg más is..Szóval a változásaim: nagyon sötét és fájdalmas bimbók, duzzadt szeméremdomb, borzasztó száraz lábak, főleg sarkak, fejfájás. A böröm viszont tisztult, ezt a minap a férjem is mondta, hogy milyen szép vagyok.
2020. máj. 18. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A combom belsejéről eltünt a szőr, az első felén viszont besűrűsödött. A köldököm alatt megerősödött a szőr, és néha az államon kijön 1 db fekete szőr, ami sosem volt. A mellbimbóm sötét és állandóan kemény, érzékeny is, plusz egyre nagyobbak, alapból 85E-F mérettel kezdtem a terhességet, nem tudom mi lesz a vége. Az elején nagyon hullott a hajam, mostmár helyreállt, de láthatóan kevesebb van. Remélem visszasűrűsödik egyszer.
2020. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mármint a melleim egyre nagyobbak.*
2020. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En 10 hetes multam, a tuneteim a kovetkezok:

Fajdalmas mell, bimbok nottek egyelore meg csak

Haspuffadas, Szekrekedes

Allando hanyas, amik sajnos csak gyogyszer utan multak el

Miota nem hagyok, eszmeletlen nagy etvagyam van!

Napi 10x minimum pisilek

Kicsit elkezdett fajni az inyem

Ja, es mar a pocim is kezd latszodni.

2020. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sokat hiztam...nagyon sokat. Mindeb bizonnyal ezert szakadt el a borom a combom belso oldala. Huvelykujj nagysagu a szakadas. Szeltre hosszra. Undorító
2020. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!