Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy dolgoztatok fel hogy...

Hogy dolgoztatok fel hogy úton van a 3.gyerek? (becsuszott)

Figyelt kérdés
Van egy 8,5 éves fiam és egy 5,5 éves lányom. És most újra teherbe estem majd 34 évesen. Tudom-tudom mi tehetünk róla.90% védekezünk de most igy alakult. Természetesen megtartjuk, csak feldolgozni nehéz hogy a 3 gyerek. Nagycsaladosokat szólítok elsősorban. Kérnék pro és kontra érveket is, miért jó és mire figyeljünk esetleg mik a nehézségek. Koszonom
2020. máj. 21. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Telik rá?
2020. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Örüljetek! Felnő a kis csöppség a többiekkel együtt. Én azt vallom semmi nem történik véletlenül az életben.Lehet hogy öregségetekre majd ő lesz a legnagyobb támaszotok...stb.
2020. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Hat ha csak 90%ban védekeztetek, nyilván tisztában voltatok vele, hogy bármikor összejohet a baba, igy nem tudom mit kell rajta "feldolgozni", vszeg számítotattok rá, es gondolkodtatok rajta, hogy mi lesz ha összejon.


Mivel a nagyobb gyereked mar iskolás koru, es a kisebb is hamarosan iskolás korú, igazából egy picivel leszel otthon, ha azt bírtad eddig nem lesz gond. Anyagilag persze nehezebb, viszont sokkal több támogatás is jár.

2020. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Először is gratulálok☺️Mi terveztük a 3. babát ettől függetlenül nagyon nagy sokként ért, ha anyagilag megengedhetitek magatoknak akkor ne izgulj minden rendben lesz!☺️ Nyilván nagyon fárasztó 3 gyerekkel, viszont az együtt töltött pillanatok felettetni fognak mindent☺️ 2 gyerekkel is zajlik az élet ,de 3-mal sosincs megállás! Szerintem a 2 nagyobb gyerkőcöt be lehet vonni pl. a házi munkába (nyilván pici dolgokra gondolok, de az is nagy segítség lehet). Szerintem amire nagyon fontos oda figyelni az az, hogy mindnyájukra próbálj ugyan annyi figyelmet fordítani (mikor terhes voltam sok helyen olvastam, hogy a középső gyerek van mindig a “legrosszabb” helyzetben én erre különösen figyeltem)☺️ Nehézségnek az időbeosztást és a figyelem megosztást írnám, de ezekre ,ha figyelsz (esteleg fejben tervet csinálsz, hogy még pl. a pici alszik a nagyokkal festesz), akkor minden normális kerékvágásba tud működni, féltékenykedés nélkül☺️
2020. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Fiaink 10 és 6 évesek voltak amikor tanévkezdés után pár héttel rosszul éreztem magam és kiderült terhes vagyok.

1 hónappal előtte vettük meg a házunkat,bele csaptunk a lecsóba a felújítással ahogy mondani szokták..erre jelentkezett ő!!

Nem terveztük,örültünk de nem vártuk..és borzalmas terhességem is volt. Vérzések,mióma,magzatvíz kevés volt,koraszülés.

Mostmár nem is tudnánk nélküle lenni de biztosan más lenne az életünk.

Most 2 evés,eszes dumás csaj,megfőzi a fiúkat.

2020. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Mit kell feldolgozni? Orulj neki.
2020. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen telik rá, kedves első persze azért jobban össze kell húznunk a nadrág zsinórt. Igen tisztában voltam vele hogy így bármikor teherbe eshetek de mikor pozitív lett a teszt akkor azért sokkent ért. Támogatás itt Szlovákiában nincs több, de nem is az a lenyeg. Félek..... Hogy még lesz e türelmem, de nyugtatom magam h sokan az én koromban szülik az elsőt.Ferjem inkább az anyagi része miatt. Pont ma 1 éve költöztünk kerteshazba, imádjuk. koszonom a válaszokat. A tanácsokat meg inkább,középső gyerekre figyelni fogok.
2020. máj. 21. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kedves sorstárs! :) Nekem is egy 8,5 évesem van, és egy 4,5 éves. Nekünk is becsúszott most a harmadik, annyi még a különbség, hogy én már 38 vagyok. Mi is megtartjuk, már nem kérdés, de nagyon félek én is, hogy milyen lesz. Egyenlőre még igazán fel sem tudom fogni, majd ha már itt lesz, vagy nagy lesz a hasam. :D
2020. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Hányadik hétben vagy? Esetleg ha gondolod privátban onthetnenk egymásba a lelket :)
2020. máj. 21. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

"Természetesen megtartjuk"

Miért olyan természetes ez? Nem kívánt, nem tervezett gyerek, miért az az alap, hogy akkor szívunk vele?

2020. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!