Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy dolgoztatok fel hogy...

Hogy dolgoztatok fel hogy úton van a 3.gyerek? (becsuszott)

Figyelt kérdés
Van egy 8,5 éves fiam és egy 5,5 éves lányom. És most újra teherbe estem majd 34 évesen. Tudom-tudom mi tehetünk róla.90% védekezünk de most igy alakult. Természetesen megtartjuk, csak feldolgozni nehéz hogy a 3 gyerek. Nagycsaladosokat szólítok elsősorban. Kérnék pro és kontra érveket is, miért jó és mire figyeljünk esetleg mik a nehézségek. Koszonom
2020. máj. 21. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős voltam, mikor nekünk is becsúszott egy harmadik, nagyon nem jókor. Nekem a második akkor még kicsi volt, 1,5 év körüli. Nem tartottuk meg. 2 évvel később már tervezetten érkezett a harmadik. Ez volt a jó döntés a mi esetünkben.
2020. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, bar nalunk tervezett volt, de masodik hazassagombol, igy nagy lesz a korkulonbseg, 9 es 7 evesek a nagyok, iszonyuan varjak, mar a gondolatatol is elerzekenyulnek,allandoan babusgatnak engem, szerintem nagyon jo csapat lesznek mar most latom, a nagyok mar onalloan tanulnak, oltoznek, hazimunkaba is egyre tobbet segitenek, en nem aggodok h nem fogjuk birni. Ha valamitol tartok az csak az ejszakai kelegetes, az mar evek ota nincs es magamon erzem h az huzos lesz, 38vagyok. Szerintem sem tortenik semmi veletlenul, minden rendben lesz!
2020. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!