Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai lenne egy baba?

Korai lenne egy baba?

Figyelt kérdés

23 éves fiú (komolyan, éretten gondolkodó,anyagilag stabil)25 éves lány (anyagilag stabil,szintén érett a korához képest mint a fiú).

Egészséges,stabil kapcsolatban vagyunk, Július végén esküvő lesz,együtt élünk,szeretjük egymást.

De menyasszonyom tart attól hogy mit szólnak az idősebb rokonok stb hogy esetleg házasság előtt gyerek lenne,vagy hogy ennyi idősen. Pedig én nagyon szeretnék már egy babát...



2020. máj. 24. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
2 hónapot nem bírtok még várni?
2020. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Lehet össze se jön addig. Vagy ha igen, akkor se fog még látszani. De nem lehettek annyira érettek, ha azon problémáztok mit szólnak a rokonok. Akkor vállaljatok gyereket, ha már magasról tesztek mások véleményére, különben a párod kikészül, mire 1 éves lesz a gyerek.
2020. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Állati érettek vagytok tényleg. A rokonoknak szültök vagy magatoknak?
2020. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnéd, vagy azért a jövendőbeli anyukának is van beleszólása? Legalább annyi, mint a rokonoknak?
2020. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért kéne sietni. Fiatalok vagytok, bőven ráérne az esküvő után is. Na, meg picit a vírus miatt is várnék. Nem főleg azért, mert mi lesz, ha elkapjátok, hanem mert még nem állt vissza minden a normál kerékvágásba pl.terhesgondozás. (pl.nem poén az utcán várni maszkban vérvételre, mert csak egyesével engednek be a rendelőbe).

A többieknek is igazuk van viszont abban, hogy ha a rokonok véleménye ennyire számít, akkor meg pláne még nincs itt a gyerek ideje..

2020. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet az esküvői várni? Ha véletlen azonnal összejönne, lehet a párodnak nem lenne nagy élmény a dolog. Hallottál már arról, hogy az első trimeszterben gyakori a hányinger és hányás?
2020. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

21 évesen férjhez mentem, most 22 évesen várom a kislányunkat. 🥰 Abszolút nem bánom, nem hiányzik a bulizás vagy másik pasi stb... Ha elég érettnek tartjátok magatokat akkor hajrá. 😉

Ez a ti életetek, a ti döntéseitek. Senki nem fogja helyettetek élni az életeteket, szóval éljétek úgy ahogy nektek jó, mindig lesz olyan aki szerint nem csináltok jól valamit.. 😉

2020. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 23 éves férfi és egy 25 éves nő egyáltalán nem túl fiatal a gyerekvállaláshoz. Nagyanyáink korában 20 évesen szült az átlag. De még anyáink is 30 alatt. Szerintem normálisabb dolog huszonévesen szülni, mint 40 körül. Mondom ezt orvosként, akinek van egy nála 21 évvel fiatalabb húga is. Én 28 évesen szültem az elsőt, de már bánom, hogy nem előbb.
2020. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
21 évesen 7 hónapos terhes vagyok Párom 23 éves stabil jövedelemmel rendelkezünk illetve külön élünk a szülőktől. jővőhéten házasodunk , minket egyáltalán nem érdekelt hogy mások mit gondolnak azzal kapcsolatban hogy korai e vagy sem. Magunknak szülök nem a rokonoknak. A virus alatt sem áll meg a terhesgondozás, illetve ki tudja meddig tart addig senki ne vállaljon gyereket?
2020. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A férjem 27, akkori felesége 23 volt mikor megszületett az első gyerekük. Akkor már 4 éve együtt voltak. 7 év múlva elváltak. Kifújt a kapcsolatuk, minden csak a gyerekek körül forgott. Majd az asszony kikacsintott.

Én azt látom más példákból is a környezetemben, hogy azok akik fiatalon vágtak bele a családalapításba, azok döntő többsége elvált pár éven belül. Elgondolkodtató. Nem törvényszerű, de mindenképp érdemes átgondolni.

2020. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!