Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai lenne egy baba?

Korai lenne egy baba?

Figyelt kérdés

23 éves fiú (komolyan, éretten gondolkodó,anyagilag stabil)25 éves lány (anyagilag stabil,szintén érett a korához képest mint a fiú).

Egészséges,stabil kapcsolatban vagyunk, Július végén esküvő lesz,együtt élünk,szeretjük egymást.

De menyasszonyom tart attól hogy mit szólnak az idősebb rokonok stb hogy esetleg házasság előtt gyerek lenne,vagy hogy ennyi idősen. Pedig én nagyon szeretnék már egy babát...



2020. máj. 24. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én 22évesen estem teherbe a párom akkor volt 28 és semmit nem bántunk meg! Nem szabad foglalkozni mások véleményével! Azóta is együtt vagyunk hamarosan 9éve és még mindig olyan a kapcsolatunk mint az elején és már két gyermekünk van! Hajrá és sok boldogságot kívánok!
2020. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
26 évesek vagyunk, esküvő nem volt még, első babánk úton van. Senki nem szólt amiatt, mert nem vagyunk házasok, de amúgy sem érdekelt volna.
2020. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!