Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hízott csak hasra a terhess...

Ki hízott csak hasra a terhessége során és szülés után mi látszott a hízásból?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok és jelenleg +10 kg plusznál tartok, ami sehol nem látszik, csak a hasam nő. Minden ruha amit szülés előtt hordtam, azok rám jönnek. A cukorterheléses vizsgálat eredménye a jövőhéten lesz meg. Mindent eszek (sokat). Rengeteg vizet iszok.


70 kg-mal indult a terhesség, 163 cm vagyok. Kinek volt így a terhessége? :D



2020. máj. 29. 22:09
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki vagyis a környezetben mindenki folyton azzal dicsekedett,hogy ha terhes leszel, megváltozik rajtad valami

Szép és kisugárzo leszel

Én úgy folytam mint a bálna,ennek ellenére boldog vagyok és 90rol-70 re sikerült fogyni,de nagyon puffadt a hasam

Csúnya narancsbőros a combom fenekem,a hátamon látszanak a hurkák utálom

2020. máj. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok +11 kilóval. És fenékbe csípőre combja is jött fel. Nincs óriási hasam, de pár hete most már egyértelmű a helyzet. A fiammal is ugyanígy voltam. Ott 13 kiló volt a vége +3 kilóval jöttem ki a kórházból kezdôsúlyhoz képest. Állítólag (védőnő, szoptatási tanácsadó szerint) a szervezet ennyit raktároz a szoptatásra. Nem tudom hiába volt minden torna szoptatás után se igazán tudtam azt a plusz 3-at ledolgozni.
2020. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
#21 Basszus én is ezzel küzdök. Szülés után pár héttel a régi voltam, de azóta sokszor annyira puffadok, mintha félidős terhes lennék.
2020. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Vitatkoznék azzal hogy az utolsó hat héten hetente egy kilot hizik az ember. Jo nagy baromság ez. Összesen 2 kilot hiztam az utolso hetekben és ahogy olvasom más is így volt. Nem kell ezzel ijeszgetni másokat.
2020. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

156 centivel és 42kg.-al kezdtem. Holnap lépek a 26. hétbe és 52,5kg vagyok, csak a mellemen és a pocakomon látszik a hízás, terhesség. A cukorterheléses vérvételem eredménye is jó.

A védőnő álláspontja szerint 20 kiló hízás bele fér 🙂

2020. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam tapintatlan lenni előzőleg, de mivel választ nem kaptál.. Figyelj! Nem csak hasra híztál, ha ennyi idős terhesen már van rajtad 10 kiló. Lehet, te úgy érzed, de nem csak a hasad nőtt. De amúgy teljesen mindegy, hogy eddig rád mentek e a ruháid. Mert még hátra van a java. A kérdésedre a válasz. Vannak olyanok igen, akik, csak hasra híztak terhesség alatt, de te nem fogsz közéjük tartozni a 9.hónap végére, ugyanis neked még van hátra 3 hónap de rajtad már van pár kiló extra is.
2020. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Jaj igen, nem folytattam - #5 vagyok

1 hónappal szülés után 1 kilóval voltam kevesebb, mint a kezdősúlyom, a 2. babát viszont megsínylette a testem.. Ott 9kg jött fel, bár itt már a hátam és a karom is nőtt kicsit.. utána kötényhasam lett és szoptatás alatt folyamatosan híztam

2020. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ezen a kerdesen az a fura, hogy teljesen latszik, azt varod, azt mondja mindenki,hogy ez igy szupeeer.


Pedig nem nagyon. Altalaban (altalaban!) Akik igy allnak hizza es ilyen koran ennyi plusszal rendelkeznek, elegge elhiznak a vegere.


Es neked az igazsag nem tetszik. Hat sajnalom,pedig ez van, oda kell figyelni.


De persze minden ember mas, igy ez a kerdes total felesleges.

2020. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy eddig nem is tűnt fel, de úgy látszik egyikünknek se, hogy a leírásban ott van hogy 163 centi magas és 70 kilóval kezdte, ez már önmagában is egy jó 15-20 kilós túlsúly. És most már most 80 kiló ezek szerint.

Szinte kizártnak tartom hogy ezt egy védőnő normálisnak tartja, még a normál súlyúakat is folyton csesztetik hogy fogjuk vissza magunkat.


Egészen biztos hogy 26 hetesen plusz 10 kiló az nem lehet csak a hason. És ebben az iramban lesz belőle még 15.


Kérdező, tényleg nem rosszindulatból mondjuk de vigyázz hogy ez ne következzen be, sokkal egyszerűbb nem meghízni, mint leadni.

2020. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
163 centi magas vagyok, 64 kg-vel kezdtem a terhességem, most 65 kg vagyok a 32. héten. 14. hétig fogytam 5 kilót, szóval ha így nézzük, akkor én a legalacsonyabb súlyomhoz képest +6 kg-t híztam. Nekem csak a hasamon látszik, de azon nagyon. Én attól félek, hogy a szülés után, szoptatás alatt fogok hízni rohamosan, ha most nem jön. Amúgy nem koplalok meg semmi, GDM-es vagyok én is, szóval szénhidrátdiétát tartok, de ez nem egyenlő az éhezéssel (ami kifejezetten káros lenne). A +10 kg félidőnél nekem is borzasztó soknak hangzik, főleg, hogy eleve túlsúllyal kezdted az egészet. Azért odafigyelni nem árt, még ha nincs is cukorbetegséged vagy valami, könnyebb nem meghízni egyáltalán, mint utólag fogyózni. Plusz nekem is már kezd "teher" lenni a pocakom, pedig ez tényleg tisztán csak a gyerek és a magzatvíz meg ilyenek, nem az én plusz hájam, kisebb súlyt cipelni kevésbé megterhelő a szervezetnek amúgy is, nemhogy terhesség alatt.
2020. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!