Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hízott csak hasra a terhess...

Ki hízott csak hasra a terhessége során és szülés után mi látszott a hízásból?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok és jelenleg +10 kg plusznál tartok, ami sehol nem látszik, csak a hasam nő. Minden ruha amit szülés előtt hordtam, azok rám jönnek. A cukorterheléses vizsgálat eredménye a jövőhéten lesz meg. Mindent eszek (sokat). Rengeteg vizet iszok.


70 kg-mal indult a terhesség, 163 cm vagyok. Kinek volt így a terhessége? :D



2020. máj. 29. 22:09
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kíváncsi leszek én is a szülés utáni állapotomra, bár annyira nem idegeskedek miatta, csak kíváncsi vagyok rá, mivel én rosszra számítok, mármint hogy rajtam megmaradnak a plusz kilók. :D
2020. máj. 29. 23:02
 12/41 anonim ***** válasza:
87%
Utolso 6hetben szamits egy nagyobb hizasra, ami heti plusz 1 kgt jelent. Ha belegondolsz...sok. csak figyelj kicsit oda hidd el 5het mulva a levegotol is ugy erzed majd hogy hizol, ha mar most 10 kgd van. Nem rosszbol mondom. De siman meg lehet rajtad is 25 kg. Csak ugy mondom.
2020. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is sok a 10 kg ennyi hetesen... Még a java most jön, én nem örülnék neki, már csak a gerincproblémám miatt sem... Csak reménykedek, hogy nem fogok hízni 20 kg t

:/

2020. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
En most 33hetesen plusz 6 kgnal jarok. 170 cm es 78 kgvel indultam. Kb ket hete erzem a terhesseg "terhet", kezd fajni a derkam. Es meg csak most jon a java. En meg siman el tudom kepzelni h a vegere lesz egy plusz 15 kg rajtam, mivel szinte fel naponta latom a merlegen h hizok hizok, bar nem eszek tobbet :D en nemtudom milesz a vegere... :D
2020. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
Kb 9 kiló feletti hízás, már extra hízás, amit te magad szedsz fel plusszban a terhesség alatt. Ha 20 kilót hízol összesen a végére, abból kb 11 kiló lesz a plusz súly, amit magadra szedtél a terhességed alatt.
2020. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Sogornom 27 kgt hizott szinte csak hasra. Vekonyabbak voltak a labai es felkarjai terhesseg alatt mint az enyem. Szules utan lement neki 7-8 kg, es azota sem fogyott vissza. Ugy nez ki mintha 7 honapos terhes lenne pedig 1.5 eves gyereke van. Pedig sportol is... De sajnos hasat a legnehezebb lefogyni :(
2020. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdésemre választ nem kaptam, de azért köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! Minden ember más. Nem örülök a 10 kg-nak, de nem fogok kétségbe esni meg koplalni, aki akar talál megoldást arra, hogy szülés után minimum úgy nézzen ki, mint előtte. Tisztába vagyok azzal, hogy a duplája fog még rám jönni, de nem ez volt a kérdésem. 😌😂
2020. máj. 29. 23:44
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert megvalaszoltad, minden ember mas... Hogy varsz valaszt errre a szubjektiv dologra? :D ez a kerdes teljesen ertelmetlen.
2020. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
51%
174 cm, 58 kg voltam terhesség előtt. 72kgmal mentem szülni. Csak hasra híztam. Szülés után egy héttel már csak a linea negra látszott, lapos volt a hasam. A köldököm volt még kicsit "nyúlottabb". De lapos volt, semmi csík. A sötét csík kb 5 hónapra tűnt el teljesen bár már nagyon halvány volt. 3 hónapig 62 kg voltam. Most fel éve szültem, már jó ideje 57 vagyok. Ugyanúgy vékony a derekam stb úgyhogy ha jó a genetika, neked se látszik utána semmi :)
2020. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Csak a hasamon látszott hogy terhes vagyok, 7 kilót híztam összesen, azonnal lement szülés után a hasam. De ez genetika, szerencse kérdése, semmi érdemem nem volt benne hogy ez így alakult.
2020. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!