Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi vált be a terhességi...

Mi vált be a terhességi hányinger/hànyás enyhítésére?

Figyelt kérdés

Kedves Mamik.

9 hetes kismama vagyok, egész nap hànyingerem van és kb 5-6-szor hányok egy nap. Éjszaka is felébredek arra, hogy hányingerem van. Pròbáltam a gyömbéres üdítőt meg mindenféle más innivalòt, kekszet , gyümölcsöt de semmitől nem jobb, mindentől undorodok még a víztől is. Ne ítéljetek el de egyszerűen úgy érzem, hogy nem bírom tovább, tegnap este álomba sírtam már magam. Nem tudok boldog lenni, itthon vagyok egész nap, még a boltig sincs sokszor erőm elmenni. Kérlek adjatok tippeket amivel picit könnyebbé tudnám ezt tenni.

Köszönöm!



2020. jún. 11. 11:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno pont 10 hetesen elmúltak a tünetek, egèszen komoly 3 napra (pedig olyan jó volt). Aztàn megkaptam újra és vègül a 15.héten szabadultam meg tőlük vègleg. Ne aggódj, nem valószínû, hogy gond lenne.
2020. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
16.hetig volt nekem de amikor 1 nap kimaradt örültem, mert sejtettem vissza fog jönni igy is lett, nyugi nincs baja a babának, nekem is utána egyszer csak nem volt, most a 23.hetben bizony ujra sokszor van illatoktol főleg, ne iddgeskedj élvezd a várandósságot😘🍀
2020. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Akkor leszek teljesen nyugodt ha az orvosom azt mondja, hogy a baba jòl van ismerve magam.....

Viszont az nagyon nagyon megdöbbent, hogy a kòrházban ennyire nem foglalkoznak ezekkel a dolgokkal. Pont ezért fogadtam magánorvost:/ 3 hete minimális ròzsaszín folyással mentem be és enyhe görcsökkel, undorítò hangnemben az orvos csak annyit mondott, hogy most mit csinàljak vagy elvetél vagy nem.... és vizsgàlat nélkül haza is küldött most is hasonlò a helyzet. Alig várom, hogy az orvosom lásson végre!

2020. jún. 19. 12:12
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túl sokat olvasgatsz itt gyiken mindenfele tévhiteket és tényeknek veszed őket. Nem jelenti azt hogy elment a baba, ha nem vagy rosszul egy napig. Kicsit próbálj meg lenyugodni és ha már tájékozódsz, akkor ne itt tedd, mert itt rengeteg hülyeség kering aminek semmi valóság alapja. Vannak normális válaszolók, de ők rendszerint le vannak hurrogva
2020. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazad van és nagyon hajlamos is vagyok túl aggódni aprò dolgokat az élet minden területén. Tudom hogy az idegeskedés a legrosszabb amit ilyenkor lehet tenni de az ember mégis fél és figyel minden kis dologra ilyenkor.

Köszönöm a válaszod❤️

2020. jún. 19. 15:51
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ahogy érzed magad de egyrészt meg könnyebűltem, hogy nem vagyok egyedül.

12+4 hetes vagyok. 6 hétben kezdődött a hányinger hányassal napt 5x, ami most annyit enyhült hogy egyszer kétszer van de akkor talán a lelkemet is ki teszem.

Egész napos levertség émelygés már ki készít.

Ma vettem gyömbért de mellette és ellene is olvastam érveket. Szerintetek?

Már rossz. A múlt este éjszaka ki ültem a teraszra mert úgy hánytam hogy szédültem már.

Nehéz..azzal biztatnak hogy 15-16 hétre el múlik de olyan messze van..

Ui: nekem is volt olyan nap hogy semmi bajom nem volt, se nem émelyegtem, nem hánytam annyit birtam enni. 2 napig tartott 😂 utánna mindent elölről.

Kitartást. Én a hideg vizet nyakalom már a mandulám a multnap be gyulladt.

2020. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én gyömbér tartalmú tablettát szedtem, nem hallottam ellenérvekről.


Kérdező az első terhességemnél a második trimeszterben előfordult, hogy néhány napig nem hánytam. Én is kétségbeestem alkalommal. A lányom mintha megérezte volna, mert mikor már ott tartottam, hogy a férjemnek siránkoztam amiatt, hogy tuti nincs rendben valami, kezdődtek megint a rosszullétek. A wc fölé görnyedve persze áldottam magam, miért nem maradtam csendben. 😅

2020. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!