Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg így fog aludni?

Tényleg így fog aludni?

Figyelt kérdés
Mivel én már elég régóta éjszakai életet élek kb. hajnal 2-4 között alszok el, így most terhességem alatt is így alszok és úgy 10-11 fele ébredek fel, de viszont mióta terhes vagyok 1-2 óránként fent vagyok mivel sokat járok WC-re. Na most azt mondják nekem, hogy az én kisbabám nem fogja se az éjszakát végig aludni, se nappal nem fog aludni, mivel szinte folyamatosan fent vagyok. Ez igaz?
2020. jún. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy igaz lesz, de akkor sem azért, mert te most nem alszol.
2020. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb baba nem alussza vègig az èjszakàt amùgy sem.
2020. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség. Gyerekfüggő.
2020. jún. 16. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még csak nem is gyerek, hanem nap függő nálunk pl.


Van hogy egész nap alszik a babám, ma alig.


Babakocsizás se segített.

Altatódal segített, de qlig aludt, felkelt.

2020. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 előtt soha nem kerülök ágyba, tipikus éjszakai bagoly vagyok. A gyerekeim az első perctől kezdve alszanak, mint a bunda, 2 hónapos korukig keltek 1x, azóta 10-12 órát alszanak egyben. 😊 Nem változott fogzás, mozgásfejlődés és társaik miatt sem.
2020. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiammal terhességem alatt úgy aludtam mint a mormota. Baromi rossz alvó volt, most 2,5 évesen kezd alakulni. A lányommal bár időben feküdtem le, éjjel 100x is fenn voltam, vagy ő ébresztett vagy a nagyobbik vagy a pisi. Ő egyelőre eszik alszik, végletekig nyugodt, békés baba.
2020. jún. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!