Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet a folyamatos...

Gyak.kérd. kérdése:

Mitől lehet a folyamatos ujjzsibbadás?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok és hetek óta zsibbadnak a jobb kezemen az ujjaim.Először csak ritkán éreztem aztán reggelente soha nem érzem az ujjaimat.Ez kis idő múlva helyreáll.Majd amint fogok vele vagy behajlítom az ujjamat megint el zsibbadnak.Védőnő csak Magnéziumot mondott de nem javul inkább rosszabb mert terjed a zsibbadás tovább

2020. jún. 19. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vizesedsz? Nekem attól volt, valami ideg elnyomódott, mondjuk én nagyon vizes voltam. Megoldás nem volt rá, sajnos kitartott a szülés utánig, vagy 2-3 hétre rá múlt el.
2020. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van reggelente es csak 11 hetes vagyok. De el is múlik egy óra múlva felkelés után, de ha éjszaka ki megyek wcre akkor a lábam zsibbad nagyon és pirosodik. Kedden megyek dokinál kíváncsi vagyok mit mond.
2020. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vizesedés. Figyelj a vérnyomásodra is ilyenkor!
2020. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos vizesedek is .Sómentes diétát vagyok .
2020. jún. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!