Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszeljunk a magzathoz vagy...

Beszeljunk a magzathoz vagy eleg ha gondolati uton kommunikalunk?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodok rajta hogy az okay h hallja a hangunkat (igy tortenhet h szuletes utan megnyugszik az apa v az anya hangjara), de van ertelme beszelni a pocakhoz? Vajon mennyit ert egy kialakulo magzat az emberi beszedbol es annak a szavaknak a jekenteserol amit kikerulve is legalabb egy evig de inkabb tobb tanul? Mennyit fog fel?

Ha azt kerjuk h 15.en szulessen meg es ne 16.an, honnan tudhatna hogy mikor milyen nap van stb. Azt is el tudom fogadni h ha az anya stresszes a magzat sem lesz nyugodt odabent tehat erdemes boldog es kiegyensulyozott varandossagot biztositani de mit gondoltok az eredeti kerdesemrol? Mennyit szamit h hangosan beszelunk hozza?



#magzat #értelem #Kotodes kialakitasa
2020. jún. 26. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából, hogy volt-e a kisfiamra bármilyen hatással, hogy végig beszéltem hozzá a pocakomban, illetve a férjem is, de beszéltünk hozzá. Mondjuk én sokkal többet, hisz éjjel-nappal ugye velem volt. :)
2020. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10! 3.baba es pont emiatt zero energiam es idom van arra h "telepatikus uton tutujgassam" 2 gyerek, 8-10ora melo utan plusz en is idiotan erzem magam tole.


Hallja kb 20.hettol h micsoda orulet es ricsaj van idekint, kapja az izeket amiket szeretek (allitolag ez is kihatassal van a kesobbi izlesere, igy valoszinuleg a 2.lanyomat elcsereltek az osztalyon mert 5 felet hajlando kb megenni), hallja a zeneket amiket mi szeretunk, de kezdem azt gondolni h tul van ez misztifikalva es ugy latom ezzel az erzesemmel nem vagyok egyedul.

Tudom mennyi szivas lesz vele ha kibujik, ahogy irtad, de ezt vallaltuk:)))

2020. jún. 26. 17:50
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekre nincs recept. Ha lenne, akkor már mindenki azt követné. Kb. 2-3 évente változik a trend. 30 éve a német barátnőm egész terhesség alatt egy szem, vagy egy csepp citrus gyümölcsöt nem evett, mert nem akarta, hogy hasfájós legyen a babája, vagy hogy piros legyen a feneke. Az nem tudom, hogy hasfájós lett-e, de nyugtalan volt babának és kisgyereknek is. Nem születik Mozart sem újjá attól, ha a magzat egész nap azt hallgatja az anyján keresztül. Nincsen recept. A magzatnak megvan a saját élete odabent, és ahogy egy pár hónapos csecsemővel sem lehet magasröptű gondolatokat közölni, egy magzattal sem lehet a magzatvízén vagy a köldökzsinóron keresztül. Az ember maradjon pragmatikus: az anyuka egészséges testben és lélekben várja a gyerekét, akkor a hormonháztartása, a cukra meg miegymás is megfelel a babájának. Bármilyen lehet a harmadik gyerek. Bárhogy is lesz, jó egészséget a családnak!
2020. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudok hozzá beszélni ,próbáltam ,mert mindenki azzal a bugyuta kérdéssel jött ,hogy: jajj szoktál hozzá beszélni , én mindig beszélgettem vele " , de őszinte leszek az első szó után tök hülyén éreztem magam , én nem vagyok ez a gügyögős fajta sem. Nekem tök idegen. A férjem se nagyon szokott hozzá beszélni , de megpuszilni megszokta a hasam.
2020. jún. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!