Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és tegnap enyhe barna folyást tapasztaltam. Ma délelőtt voltam dokinál, aki mindent rendben talált. Írt fel utrogestant. Megnyugodhatok? Estére írja a kúpot, előbb feltehetem, van értelme? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

A doki élő embriót látott(pulzálást), és kilökődésnek jelét nem. A méhszájam is zárt. Viszont most délután munkából hazaérve intenzívebb, rózsaszínesebb folyást tapasztaltam megint.

Van okom aggodalomra?

Meg ezt az utrogestan kúpot este lefekvéskor írja, hogy akkor kell fel helyezni.

De nem kéne hamarabb nehogy addig meginduljon a vérzés?



2020. júl. 6. 16:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, hogy irodai munka lehet, emelgetős fizikai nem.

Persze ha nem javul a dolog, akkor gondolom nekem is ágynyugalom kell majd.

2020. júl. 6. 18:29
 12/18 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolnám Neked, hogy ne menj pár napig dolgozni és feküdj sokat! A progeszteron mellett emeld a magnézium mennyiségét is és igyál sok sok vizet.

Sajnos, ezt én is átéltem a terhességem elején, engem beis fektettek 4 napra. ( én jobban véreztem és vérzés csillapítót is kaptam).

A pihenés most nagyon fontos!

2020. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem néhányszor volt kis barna pecsételés az elején, de amint elkeztem szedni a terhesvitamint, napokon belül elmúlt. :)
2020. júl. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ma voltam másik dokinál és szerinte gombás hüvelyfertőzésem van. Arra írt ki betadin kúpot meg valami nitrátos kenőcsöt. Mindkettőre azt írták, hogy terhesség alatt nem javasolt. ...
2020. júl. 7. 18:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem rózsaszínes folyasom volt, vettek kemetet, bakteriális vaginózis a diagnózis. Erre antibiotikumot nem adhat a terhesség miatt, lactofeelt kell használnom.
2020. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegyik gyógyszerre/kúpra rá van írva, hogy terhesség alatt nem javasolt, de egy fertőzés veszélyesebb lenne a babára nézve, mert vetélést okozhat.
2020. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy vagy? Minden rendben a babával?
2020. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Eddig uh alapján jól van a baba. Bár most fel vagyok fázva és antibiotikumot szedek. Remélem nem lesz ezzel sem gond.
2020. aug. 29. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!