Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan nő, aki terhes/...

Van itt olyan nő, aki terhes/ van már gyereke , de nem házasodtak össze a párjával? Miért?

Figyelt kérdés
Én terhes vagyok, szeret a párom, várja a babát is, de nem akar összeházasodni. Én szeretnék mihamarabb, hogy ne a gyerek születése után kelljen .

2020. júl. 10. 07:29
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
53%

Mi mindketten szerettuk volna az elejetol fogva az eskuvot. Sajnos a legelejen meg diakok voltunk, nem volt penze gyurure, olcsoval meg nem akart megkerni. Miota pedig van penze, egy nagyon romantikus alkalomra var, ami utolag bevallva az idei evfordulonk lett volna, ami szeptemberben van. Viszont kozben teherbe estem es decemberben jon a kisbabank. Nagyon el szeretnenk koltozni szuloktol, igy sajnos muszaj felvennunk a babavaro hitelt, hiaba keres jol a parom. Ahhoz pedig kell eskuvo. Ugyhogy jovo honapban megeskudunk, de csak tanuk es nyilvan mi leszunk ott. Sosem szerettem volna terhesen osszehazasodni, de sajnos most az fontosabb, hogy a baba jo helyre keruljon es ne egy feszultseggel teli hazba.

Viszont az tenyleg erdekes, hogy nem akar...

2020. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Mi is fel szerettük vna venni a babavárót és ahhoz kell ugye a házasság, abban benne lett vna!

De időközben úgy néz ki h kapunk pénzt egy ingatlan eladása miatt, így már nem kéne a babaváró, tehát nem akar így már elvenni.

2020. júl. 10. 08:00
 13/42 anonim ***** válasza:
77%
12 éve vagyok együtt a párommal, van 3 gyerekünk és nem vagyunk házasok, nem is tervezzük, hogy össze házasodunk.
2020. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
73%
Mi élettársak vagyunk.Mindketten elváltunk már egyszer és megtanultuk, hogy a papír nem tart össze ha baj van.A gyerekünk az apja nevén van, szeretjük egymást, bízunk egymásban,de ezután se tervezünk összeházasodni.
2020. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
68%
Vannak ilyen emberek, akik egyszeruen csak nem tartjak ezt fontosnak. Pl az en ferjem is ilyen. Mi azert hazasodtunk ossze, mert nekem ez fontos (nem a papir, hanem vallasi okokbol). Mondtam neki, hogy addig nem szeretnek gyereket, mig nincs eskuvo. O ezt megertette, es igy is lett. Nekem fontos az hogy egy gyerek ne hazassag nelkuli kapcsolatba szulessen, de en ilyen vagyok mas meg mas. Hazassag utan egy evre estem teherbe. Szamomra ez a sorrend, de mondom valakinek egyszeruen nem fontos, mert csak papirnak meg folosleges hercehurcanak tartja.
2020. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
76%
Egyikőnk se látta értelmét házasodni. Amíg szeret és jó a kapcsolat úgy is velem marad. Ha meg nem jó és nem szeretjük egymást akkor úgy is szétmegyünk, szakítsunk simán és ne kelljen már hónapokig bíróságra járkálni. Ha gondoskodni akar a gyerekéről úgy is fog, ha nem akar akkor nem fog házastársként sem. Teljesen közös kasszán úgy sem lennénk soha mert a gyereken kívül van jó néhány egyéni célunk is amire gyűjtünk. Mást meg nem tud adni a házasság. 1 gyerekre nem adnak értelmes hitelt többet meg sosem vállaltunk volna.
2020. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%
Pénzért elvett volna, a gyerekért nem. Hááát... Ha nem akar nagy esküvőt, mert az sok pénz, akkor kérdezd meg, mi kifogása lenne egy kéttanús polgári ellen. Ha azt sem akarja, akkor egyáltalán nem akart soha házasodni, tehát nem volt őszinte.
2020. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Pont 2 tanúsat szeretnék én is.

Azt mondja , fél a válástól... -.-"

2020. júl. 10. 08:41
 19/42 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarja elkapkodni 😂😂😂


Ne haragudj, de ez ostoba kifogás.


Ha már megfogant a gyerek, akkor már a házasságban semmi kapkodás nincs, hiszen a gyerek egy életre szól, a házasságnak meg egy tollvonással véget lehet vetni.

2020. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
81%

Fél a válástól 😂😂😂 és a gyerektől nem? A gyerek életetek végéig összeköt, míg a válással mindenki oda megy ahova akar.


Ne haragudj, de a barátod nagyon éretlen...

2020. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!