Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamák,hogy...

6-7 hetes kismamák,hogy vagytok? :)

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?voltatok már orvosnál? Kinél hányadik baba? :)

2020. júl. 19. 17:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Én elvileg 7 hetes vagyok, kedden megyek először az orvoshoz:) Izgulok, kicsit magas a vérnyomásom. Második baba, és majdnem 5 évet vártunk rá:)
2020. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Én elvileg 7hetes 2 napos vagyok, két hete UH nem mutatta meg. Szerdán megyek megint :)
2020. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Én is 7 hetes vagyok,szerdán lépek a 8-ba.Nekünk harmadik baba,

holnaphoz egy hétre megyek orvoshoz,de már alig várom,remélem minden rendben van!! ☺ Tesók nagyon várják,még nem értik,hogy azért elég sok idő ez a pár hónap mire itt lesz velük a kistesó.

Első: nem semmi,jó sokára jött a tesó. Az első baba is nehezen jött?

Második: Akkor majd írj szerdán,szerintem akkor már a kis szívhangját is hallani fogod,ha csak nem később fogant! Mindenkinek jò egészséget kívánok!! ☺

2020. júl. 19. 20:13
 4/37 anonim ***** válasza:
Első vagyok:) Az első baba simán jött, egyből.Az első terhesség alatt összekavarodtak kicsit a hormonok, PCO-s is vagyok, úgyhogy azért nem jött könnyen... A kisfiam nagyon várja, évek óta szeretne már tesót:) Nálunk se érti, mindig kérdezi, hogy hányat kell aludni, mire megszületik:D Kicsit féltem, hogy ilyen hamar elmondjuk neki, de nagyon nehéz lett volna titkolni, nyilván a férjemmel is napi téma a baba... Biztos rendben van minden nálatok is, pihenjetek:) Milyen tüneteinek vannak?
2020. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
De édes,elhiszem,hogy már nagyon várja a tesót! Én is várni akartam az első orvosi vizsgálat utánig, és aztán bejelenteni, viszont ahogy a nagy tesók megtudták, utána már az egész családnak mesélték, olyan büszkék voltak! 😄☺ Nekem annyi,hogy a derekam nagyon fáj, vannak jobb napok, de az kevés, 3 hete folyamatosan. Pihenni, na azt nem tudok, nincsenek oviba a gyerkőcök, szóval pörgés van és próbálok még dolgozni mellettük.Amikor alszanak délben, akkor azért le szoktam dőlni. :) Nektek vannak tünetek?
2020. júl. 19. 21:45
 6/37 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Iszonyatos derékfájásom van, bár én amúgy is derékfájós vagyok :( Ezen kívül elviselhető mellfájdalom, még elviselhetőbb duplára növekedés :D

Nekem a legrosszabb a szagok és a kaja. Egy csomó szagtól felfordul a gyomrom, holott nem vagyok kényes.

Ételek terén nagyon étvágytalan vagyok, szerintem fogytam is. Sokszor eszek, és közben megundorodok az ételtől :(

2020. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

2-es


Na igen,a mellem az nekem is fáj,és nyűgös is vagyok.. 😄

egyik nap rengeteg energiám van,másik nap majd elalszok,kb 2 napja jött meg nekem is pár ételtől az undor,pl ementáli sajt amit szeretek,tegnap meg se bírt enni. De extra érzékeny lettem, kb egy reklámon elsírom magam, pedig nem vagyok sírós típus. Nem tudom, az első két gyerkőccel nem voltam ilyen.

Kitartás! :)

2020. júl. 20. 13:52
 8/37 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Első vagyok:) Voltam dokinál, de nem látta, csak petezsákot:(Elég hosszúak és összevissza a ciklusaim, úgyhogy visszarendelt a jövő hétre UH-ra. Mensi szerint 7 hetes vagyok, szerinte 5-6 inkább. Remélem minden rendben lesz, kicsit azért ideges vagyok. Nálatok mi újság?
2020. júl. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Kedves első!!


Én hétfőn megyek orvoshoz, de már számolom a napokat.. nagyon várom, remélem jó helyen van, és minden rendben vele.

Igen, én is ha menzesz alapján számoljuk, akkor 8 hetes vagyok,akkor a baba kb 6 hetes most. Nyugodj meg,minden rendben lesz, biztos később fogant és még kisebb. Hüvelyivel is próbálta az orvos?

2020. júl. 22. 08:04
 10/37 anonim ***** válasza:
Persze, hüvelyi hu-val nézte... Majd látjuk, bizakodok:) A hétfő már mindjárt itt van:)
2020. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!