Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamák,hogy...

6-7 hetes kismamák,hogy vagytok? :)

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?voltatok már orvosnál? Kinél hányadik baba? :)

2020. júl. 19. 17:15
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nekem sem a menzesz alapján ekkora, szerdán töltöttem a 12.hetet, a méretek alapján pedig 10,5 hetesnek felel meg, ezért megyek 1,5hét múlva a 12 hetes genetikaira.
2020. aug. 28. 07:08
 32/37 anonim ***** válasza:

Bocsi, félreértettem, azt hittem ez volt a genetikai ultrahang :)

Hát ezek szerint egyiküni sincs túl a rizikós 12 héten :(

Ma vagyok 11 hét 3 napos, izgulhatok is még picit.

2020. aug. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, hogy vagytok többiek? :)


Én ma vagyok kereken 13 hetes, ma volt a genetikai ultrahang. Nagyjából 1 óra volt, 4D, hatalmas élmény volt. Pendirveon megvan videón az egész vizsgálat, 43db kép és 4db nyomtatott kép.

Ugyanakkorának mérték, mint korábban, szóval hivatalosan is 11 nappal később fogant 🥰


Szépen ver a szivecskéje, szundikált, fel is kellett ébreszteni, amit nyújtózással vett tudomásul.

Sajnos apa nem jöhetett be a vírus miatt, de itthon végig tudta nézni a felvétlet, még a szívhang is rajta van :)

Most már megnyugodtam, hogy túl vagyunk a legrizikósabb időszakon.


Az is kiderült, hogy sejthetően kukaca van🤭🤭🤭

2020. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Szia 2-es! :)


Örülök nektek, hogy minden rendben, gratulálok! ☺


Hál Istennek nálunk is minden rendben van, én holnap lépnék a 14. hétbe a menzesz alapján, viszont a méretek alapján 12,5 hetesnek számít, így el is toltuk a szülés napját majdnem 2 héttel, ne legyen emiatt túlhordás, mert a fiúknál is ez volt.

Méretekkel is minden rendben, egyetlen egy 'gond' van, hogy a méhlepény a méhszájon van, ami semmit nem befolyásol, viszont ha nem húzódik arrébb, akkor csak császárral lehet szülni, amitől félek, nagyon szeretnék újra természetesen szülni,de az orvos szerint lehet már a 20. héten ott se lesz, annyira elhúzódik, hát nagyon bízok benne!! Ezenkívül mostmár nem vagyok mindig fáradt, volt 2-3hétig gyomorégés, az már ritkán, kezd vissza jönni az erőm a régi énem! 😃☺

2020. szept. 8. 20:49
 35/37 A kérdező kommentje:
A semmit nem befolyásolt, úgy értettem, ha ott is marad a méhszájon a lepény, nem befolyásolja a baba növekedését vagy bármi mást,'csak' a szülést! :)
2020. szept. 8. 20:52
 36/37 anonim ***** válasza:

#2

Én mensi szerint 14+4 lennék, szóval hasonlóan vagyunk, március 16-ra vagyok kiírva :)

Drukkolok neked, én sem szeretnék császárral szülni. Én iszonyatosan sokat alszom, szerintem még azért, mert szedem a progeszteron. Rosszullevős nem igen voltam. Mellfájdalom elmúlt, helyette hámlás jött :/ Pocak tájékon még láthatólag semmi, bár valamj alakulhat, mert a ruháim már nem jók, de a súlyom ugyanannyi...

2020. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


A progeszteron is okozhatja a fáradékonyságot? Én gyakorlatilag alszom el a nap minden percében. 😫 A munkahelyemen ez különösen kellemetlen. Egyébként örülök, hogy mindenki jól van.

2020. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!