Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamák,hogy...

6-7 hetes kismamák,hogy vagytok? :)

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?voltatok már orvosnál? Kinél hányadik baba? :)

2020. júl. 19. 17:15
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Akkor addig kitartás, ezek a napok olyan hosszúak!!

Minden rendben lesz!! 🤞☺

2020. júl. 22. 10:54
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
2-es nálad mizu? Voltál orvosnál? Kérdező hétfőre nagy drukkerek neked, én szerdán megyek vissza UH-ra. Első voltam:)
2020. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Sajnos nem voltam. Magánban volt időpontom, de baleset érte az orvost, így máshoz megyek pénteken :) De jól vagyok továbbra is, iszonyat sokat alszom.
2020. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Először is, gratulálok mindenkinek! Én kilógok a sorból, csak négy hetes vagyok. Még nagyon friss az egész, gyakorlatilag fel sem fogtam, hogy ez történik velem/velünk. Ő az első baba. Tünetek már nálam is jelentkeztek, a fáradtság és a gyakori vizelési inger. Ezek viszont eltörpülnek a hangulatingadozásaim mellett.. Folyamatosan sírnom kell, gombóc van a torkomban. Pedig szó sincs arról, hogy nem örülök.. Remélem, hogy nem lesz hosszas ez az érzékenység. Amúgy a vőlegényem és egy egészségügyben dolgozó ismerősöm arra biztat, hogy már most menjek orvoshoz, én várnék. Várom a tanácsaitokat és a további híreket felőletek. :)

2020. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Hú kettes, ez durva... Majd írj, mi volt pénteken... Szia utolsó, gratulálok! :) A saját tapasztalatomból kiindulva semmiképp se tanácsolnám, hogy ilyen hamar menj... Felesleges pénzkidobás,mert semmit se fog még látni az orvos, utána csak idegeskedhetsz a következő UH-ig, hogy minden rendben van e. Mensi szerint én már 7+4 hetes vagyok, minden kalkulátorral ezt számoltam, az Uh-n mégiscsak petezsák van... Valószínűleg azért, mert átlagolva 33 naposak a ciklusaim, de van olyan, hogy 37-38 naposak...ezt a netes kalkulátorok nem veszik ugye figyelembe...Így valószínűleg később fogant, de most ehetem a kefét a jövő hétig, hogy így van-e, vagy nem fejlődik rendesen:(Szóval én várnék még, ha nincs görcs, vérzés, egyéb:) Első voltam, leszek a továbbiakban -E- :)
2020. júl. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Szia 14-es! :)


Az első két babánál én is elmentem 4 hetesen,majd vissza kellett mennem a 6. héten, de akkor úgy éreztem jónak. Szívem szerint most is elmentem volna, de egy kicsit türelemre intettem magam, hétfőn megyek, de már alig várom,tegnap már majdnem telefonáltam, hogy nem e tudnánk esetleg át rakatni más,de mondom nyugi! 😃🙂


Jó egészséget nektek, csodás élmény a baba várás,és utána a gyerek nevelés minden boldogságával és nehézségével együtt egy ajándék!! 🌸

2020. júl. 23. 18:36
 17/37 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Minden rendben, csak sokkal fiatalabb a terhességem, mint gondoltuk, kb.6 hetes 🥰 Hallottam a szivecskéjét is 🥰

15mm petezsákban 3mm embrio

2020. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Jajj de szuper, gratulálok nektek!! ☺😍
2020. júl. 24. 19:23
 19/37 anonim ***** válasza:
2-es, szívből gratulálok, boldog babavárást:) -E-
2020. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem hiszitek el,telefonáltam a rendelőben, hogy apuka is jöhet-e velem a vírus miatt!?

Erre: Dr. Úr nem rendel, mert megműtötték.. De amúgy senki nem szólt volna, na mindegy.

Ahj, nem hiszem el, csütörtök 16-re kaptam egy másik orvostól időpontot, pont akin gondolkoztam, hogy esetleg őt kérném meg,hogy kísérje végig a terhességet. Szóval ennek valamiért így kellett lennie. Még 3 nap.. :)


Ti jól vagytok? :)

2020. júl. 27. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!