Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem kaphatok uh képet a...

Miért nem kaphatok uh képet a babáról?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a Nyiregyhazi Josa Andras Korhazban ultrahangon.

9 hetes terhes vagyok, szerettem volna kerni a picirol kepet, de nem adtak pedig ki fizettem volna.

Elso terhessegem, magandokira nincs elegendo penzem.

Sima korhazban miert nem kaphatok uh kepet?



#Uh felvetel
2020. júl. 23. 07:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Sztkban egy alkalommal kaptam csak a 9 hónap alatt, szerintem szerencsés kiválasztott lehettem, mert nem osztogatják. Úgy tudom, hogy ezeket a berendezéseket elég drága fenntartani, a papír bele szintén drága és nincs pénzük a pótlására. Ha adnak is, gondolom napi 1-2 csúszhat ki a jobbfejeknek vagy nem tudom...

A magán dokim most adott nekem, de pl ő is arra panaszkodik, hogy hiába hiszi mindenki azt, hogy egy magán orvos fürdik a pénzben, borzasztó pénzeken BÉRLIK ezeket a műszereket és mellette még a papír tekercsek is brutális összegeket képeznek ha napi 10-20 elmegy. Valamilyen szinten meg tudom érteni, de azért egy ilyen fotó kincset ér egy kismamának, nekem evidens lenne, hogy felajánlom, hogy oké nincs papírkép, de a monitort nyugodtan fotózza le a nő.

2020. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ahhoz is kell vastag bőr, hogy egy szülész anyagiakról panaszkodjon mikor egy szülés 100 ezertől kezdődik itt minálunk,ez ugye zsebre megy. Ha havonta 10 kismama szül csak az is 1-2 millio kozott van es ez csak a szules.es az enyémnek.a 10 minimum meg van. Még ott vannak a nőgyogyaszati műtetek szinten busás hálapénz meg a magánrendelés. Az én dokim heti 2szer rendel 17-20-ig, 15 percenkent vannak beirva a paciensek 15 ezer/fő. Minimum 200 ezer/ nap... az minimum 1.6 millio havonta...össze lehet számolni...
2020. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En eddig mindig kaptam ingyen,egyet kiveve (Szent Imre kh). Jánosba járok,ott mindig adott a doki,illetve maganban is kaptam (mondjuk onnan nyilvanvalobb). Szerencsesnek erzem magam,szerintem tok aranyos dolog,en majd pl egy kis naplot akarok csinalni,es beleragasztani a kepeket.😊
2020. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk fel kell adni a postán csekken 500 Ft-ot, vinni a csekket magaddal ultrahangra és akkor adnak képet.
2020. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!