Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen, hátsó fali,...

15 hetesen, hátsó fali, mélyen tapadó lepénnyel, 2. gyerekkel, normális, hogy nem érzek még magzatmozgást?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, hogy minden rendben van-e?!

1 hét múlva lesz csak uh-ra időpontom (magándoki).


Az utolsó, a 12 hetes volt, akkor mindent rendben találtak.


2020. aug. 7. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 15 hetes vagy!
2020. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van! 😓


Csak olvastam, itt az oldalon és más fórumokon is, hogy 2. gyereknél sokan, ilyenkor már érezték.


Az elsővel nagyon későn, csak 23 hetesen éreztem.

2020. aug. 7. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, kicsi még.

Persze sokan 9 hetesen is magzatmozgást vélnek felfedezni, nem ebből kell kiindulni.

2020. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban normális. Olvastam vhol, hogy a második babát a 16. hét környékén lehet először érezni. De ez annyira egyéni. Én például már 13 hetesen éreztem kb egy hétig mindennap, aztán utána vhogy abbamaradt, nem igazán értettem. Kissé meg is ijedtem, de hát az a 13. hét is elég korai szerint másodiknál is. Most vagyok 16 hetes és most érzem egyre többet és erősebben. Amúgy érdemes beszerezni magzati szívhang figyelőt, engem mindig megnyugtat, ha hallom a szívverését és a mozgását.
2020. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En 21 hetes vagyok,es nagyon icipici dolgokat erzek,amiket nem tudok egyertelmuen elkuloniteni a belmozgasoktol😅 Valoszinuleg ő lesz az,de mar varom,hogy igazan erezzem... annyi,hogy nekem mellso fali lepenyem van,de 15.het meg korai, akkor vegkepp nem ereztem en legalabbis meg semmit sem.
2020. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes, pár napja érzem csak és masodik terhesség
2020. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok* az lemaradt 😂😂
2020. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És nekem is hátsófali
2020. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem hatsofali, 19 hetes vagyok és Csak pici mozgast erzek; sokszor lehet a beleim szorakoznak :D

Elso baba:)

2022. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!