Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hét után nagyobbat nől a has?

18. hét után nagyobbat nől a has?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert lehet, de olyan mindjárt megjön érzésem van. Hiába emeltem ma a magnézium adagon, érzem még mindig. Nagyobbat nől ilyenkor a has? Vagy a még tágul? Azért nem múlik el? :(

2020. aug. 10. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen

Sőt.. a 20-24 közt a leglátványosabb a 2 terhességem alapján

2020. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

1. Vagyok


Nem “nől”, hanem “nő”

2020. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez nonszensz feltételezés.

Nem keményedik a hasad? Érdemes megnézetni orvossal,nehogy aztán baj legyen,nem mindegy,hogy mennyire erősen fáj,egy kis fájdalom még normálisnak mondható,hisz növekedik a magzat.Ne növelj a magneziumon orvos engedélye nélkül.

2020. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egész nap keményebb volt, de szerintem ez a nagy meleg is közre játszik benne
2020. aug. 11. 04:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtannövelheted a magnéziumot!

Amúgy természetes, hogy fáj, görcsöl, húzódik,szúr stb , mert növekszik folyamat!

Az 5.hónapban ugrik egy látványosat általában a pocak!

Semmi baj nincs, és igen...közre tud játszani az időjárás simán.

Akkor kell dokihoz menni, ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom viszonylag sokáig /nem csak 5-10 percig!/ és-vagy esetleg vérzés lép fel!


19+3 hkm

2020. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Boldog babavárást! :)
2020. aug. 11. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!