Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a vérteszt...

Szerintetek ez a vérteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Screenshot_2020-08-11-01-55-31-773_com.android.chrome.jpg

2020. aug. 11. 02:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim ***** válasza:
100%
De fel nem foghatom, hogy mi a francért pörögsz ezen az apró részleten, miközben az általad említett jelenség olyan ritka, mint a fehér holló!!! Pont mint amilyen ritka a hibás, fals eredményt adó teszt. Nem a kivétellel kell foglalkozni, ami elenyésző, hanem az alap felállással, ami nem más, mint hogy a tesztek bizony igen is megbízhatóak és a vizeletből kiválasztódik a hcg. Ennyi. Azt nem bírod értelmezni, hogy nem a néhány darab kivételből kell kiindulni, azzal hogy teszem azt 1 millióból 10 teszt rossz, még véletlenül sem jelenti azt, hogy az ÖSSZES teszt megbízhatatlan. Ezt mindenki képes felfogni, akinél 2nel több agysejtje van. Te nyilvánvalóan nem tartozol közéjük.
2020. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
100%

"És soha nem utal betegsére az ha valakinek nem választódik ki gondolkozzatok már..."


DE nagyon is utal! Mi a fészkes francnak próbálsz okoskodni, miközben olyan sötét vagy, mint az éjszaka és az alapvető biológiai ismereteid sincsenek meg?! 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Nővérem orvos, muszáj voltam megmutatnom neki ezeket az elvetemült gyökérségeket, amiket ontasz magadból és hát mondonam sem kell, ezen a mondaton hangosan felnevetett, ugyanis akkora baromságot mondtál, hogy ennél nagyobbat már nem igen lehetne.

2020. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár tényleg leállhatnál Boglárka. Engem a nagy semmiért letiltották innen, azért lett másik fiókom, téged hogy a francba nem tiltanak le? Leírtam szépen és érthetően hogy bocsánat hogy ilyen fesztivált csináltam, de te még mindig hajtogatod a hülyeségeid, utána fogok nézni hogyan kell a kérdést törölni mert még az email megvan ahonnan írtam ki a kérdést, köszönöm szépen Boglárka!
2020. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/117 anonim ***** válasza:
10%

😂😂 régóta olvasom ezeket xD

Emberek, nem kell felháborodni mert igenis a fejfájást a gyorsan növekvő hormonok okozzák mint ahogy a mellnövekedést is. Ritka de előfordul hogy valakinek sose lesz pozitív a terhességi tesztje és nem a teszt a hibás, csak valaki így születik nem szeretnék senkivel veszekedni ezek csak tények és az igaz hogy Szénási Boglárka elég rosszul fogalmazta meg magát de részbe igaza volt neki mégegyszer leírom hogy nem veszekedés képen írtam, tanultam biológiát, gimnáziumba járok 18/L

2020. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 anonim ***** válasza:
19%

De lenne hozzátok 1 kérdésem és nagyon megköszönném ha elmondátok.

Milyen féle vesebetegség miatt nem választódik ki ?

Pl vesekő, vesegyulladas vagy valami ilyesmi:D

2020. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:
19%
Azt kihagytam hogy csak a vese miatt nem választódik ki? Úgy értem ha valakinek volt már egyszer például hasnyálmirigy gyulladása akkor se választódik ki a hgc?
2020. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a nagyon súlyos vesegondnál nem mutatja ki, úgy értem ha valakinek csak faj a veséje attól még az kiválassza viszont ha ilyen súlyos a helyzet akkor már kételkedem.

-véres vizelet

-ájulás

-görcsölés (nem csak a derekad)

-hányás

- fájdalmas vizelés

-magas láz

- és annyira rosszul lennél hogy valószínű hogy már a kórházba lennél:)

A többi csak mese habbal, mint az is hogy valakinek rendesen megjön terhessége alatt mégha csak az első 2 hónapba. Első hónapba még megjöhet ha később történik a peteérés de utána már nem ezt jó lenne felfogni az összes "menstrualtam terhesség alatt" nőkkel, sajnos nincsenek tisztába a menzesz fogalmával mert a kis pecsetelgő, barna folyás soha nem menstruáció. Javitsatok ki ha valamit rosszul mondtam.

2020. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 anonim ***** válasza:
9%
Értem de azt viszont nem hogy a többiek lepontoztak engem.
2020. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Boglárkanak egyáltalán nem volt igaza, a napnál is világosabban látható volt, hogy nála fejben nem stimmel valami. Azért, mert van pár ember, akinek fals eredményt adott a teszt, még nem lesz minden teszt megbízhatatlan és haszontalan, ahogy ő fogalmazott és csak azért, mert valakinek fáj a feje és/vagy a dereka még nem lesz automatikusan terhes! Édesanyámnak is van hogy fáj a feje, nekem is sokszor, az ismerősi körömben rengetegen szenvednek időszakos fejfájásokkal, mégsem terhes egyikünk sem. Ilyet csak egy rendkívül buta és tanulatlan ember mond. Ahogy olyat is, hogy SOHA nem utal betegségre az, ha valakinek nem választódik ki HCG a vizeletéből.
2020. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostoba vagy.
2020. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!