Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a vérteszt...

Szerintetek ez a vérteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Screenshot_2020-08-11-01-55-31-773_com.android.chrome.jpg

2020. aug. 11. 02:49
 81/117 anonim ***** válasza:
Oké köszönöm!
2020. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen tényleg, hogy leírja a kérdező, hogy NEM TERHES, erre ez az elvetemült, agyirokkant még meghazudtolja és kérdőre vonja, hogy persze akkor mégis miért fájt a fejed meg a derekad🤦🏻‍♀️ Döbbenet, hogy mennyi buta ember van, én ezt el se akarom hinni. Azért fájt a feje meg a dereka, amiért más embernek is szokott fájni, millió és egy oka lehet!! Te tök komolyan azt hiszed, hogy csak a terhes nőknek fájhat a fejük? Óriási tévedésben vagy. Szerinted a férfiaknak nem fáj a fejük, te eszleny? Ezek nem terhes tünetek, ennyire egyszerű.
2020. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
100%

És csak szövögeti az elb*aszott összeesküvés elméleteit, parádés. 😅

Jól van, tudjuk tudjuk, itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter. 🤦🏻‍♀️ Talán ideje lenne magadba nézni, mert a döntő többség egy istentelenül buta, primitív kis libának tart, nem véletlenül! Tudod, ha mindenki szembemegy veled az autópályán, akkor baromira esélyes, hogy TE közlekedsz rossz oldalt, de el se várom, hogy felfogd ennek valódi jelentését, nem vagy azon a szinten sajnos.

2020. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
3%
Tévedni emberi dolog és szépen beszéljetek mert jelentve lesztek!
2020. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim ***** válasza:
100%

Huuuuu de megijedtünk, most mi lesz? 😅😂

Te beszélsz szép beszédről, te szégyentelen?! Te kezdted az egészet, pökhendi, kioktató stílusban magyaráztad a baromságaidat és mindenkit kapásból lehülyéztél többször is, majd leidiótáztad és még sorolhatnám, szóval nehogy már még te kérd ki magadnak! Pofám leszakad. Ezt érdemled, semmivel sem többet, legközelebb meg talán nézz először magadba, mielőtt mást megszólsz azért, amit eleve te kezdtél!

2020. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
100%

Jujuj azta, a kislány bekeményített, jelenteni fog, uhh most mi lesz velünk? 😅

Majd akkor utasíts mást szép beszédre, ha te magad képes vagy rá! Idióta.

2020. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
77%
Mi történik itt? És ez is miattam... Nagyon szégyellem magam és tényleg elnézést kérek mindenkitől megértem ha idiótának néztek mert igazatok van nagyon túlzásba vittem ezt az egészet nem is értem mit képzeltem magamról 😶 Boglárka kérlek fejezd be bocsánatot kérek tőled is...
2020. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
100%

Ki írt olyat Mrs. Agytröszt, hogy nőgyógyász?? Senki. Mi az, nem csak a gondolkodás, már az olvasás is nehézségeket okoz? Maximálisan igaza van annak, aki leírta, hogy a hcg ki nem választódása döntő többségben betegségre, méghozzá vese betegségre utal. Ha ennyit sem tudsz, akkor minek dobálozol ilyesmikkel? Azt hitted okosat mondasz, de megint csak magadat égetted le.

Ráadásul ritka, mint a fehér holló az, hogy valakinek nem valasztódik ki a vizeletéből a hcg, pont úgy, ahogy a gyári hibás teszt is. Mindkettőre van elenyésző számban példa, de tudod "exceptio probat regulam", azaz a kivétel erősíti a szabályt. Újfent semmit nem bizonyítottál, csak a saját mérhetetlen butaságodat.

2020. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
13%
Mi az hogy nem bizonyítottam semmit ? És soha nem utal betegsére az ha valakinek nem választódik ki gondolkozzatok már...
2020. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel b*szki, hogy itt nem gondolkodni kell, ez TÉNY! Mond ez neked bármit?! Az esetek nagy részében igen is betegség, méghozzá leginkább vesebetegség áll a hátterrben. Tudod te egyáltalán mi a vese szerepe az emberi testben?? Javaslom nézz előbb utána és aztán okoskodj, mert elképesztő hogy a hülyeségeidet milyen meggyőzően akarod eladni általános igazsagkent. És ne tudodit, te inkább ne gondolkodj, mert az láthatóan nagyon nem az erősséged, a biológián amúgy sincs mit gondolkodni, a te elmebajod meg téves képzelgéseid semmit nem változtatni rajta.
2020. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!