Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a vérteszt...

Szerintetek ez a vérteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Screenshot_2020-08-11-01-55-31-773_com.android.chrome.jpg

2020. aug. 11. 02:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 anonim ***** válasza:
7%
Hát akkor most elárulok 1 hatalmas titkot, ha szétnéztek gyakorin rengetegen kiírják hogy miért nem mutatja ki a teszt stb. Nah erre mi a magyarázat ? Egyértelműen az hogy a terhességi tesztek megbizhatatlanok ti vagytok a holt hülyék na meg a tesztjeitek! Hány évesek vagytok 12?
2020. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/117 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakoribb rendre kirakják a negatív teszteket és aztán csodák csodája mégis megjön nekik, mert annyi eszük nincs, hogy megvárják, amíg elmarad a menstruációjuk. Nem, ők a nem várt előtt egy hétre már tesztelgetnek és oda képzelik a második csíkot. Gondolkodjunk már!
2020. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 anonim ***** válasza:
14%
Úgy értettem hogy akik időbe tesztelnek😒
2020. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjál már a hülyeséggel. 5 éve dolgozom nőgyógyászaton, minden egyes terhes úgy ion, hogy késik a menzesz és pozitív a teszt. Mindegyik.

Egyetlen egy olyan volt, aki azt mondta, hogy csinált pár napja, de negatív volt. Megnéztem UH-ön, gyanús volt, hogy nagyon vastag a nyálkahártya (petezsák meg embrió még sehol se volt!!!!!), ott helyben megcsináltattam vele a tesztet, tökéletesen pozitív volt. Pedig az ambulancián a leggagyibb 50 Ft-os nagytételes pisitesztet veszik. És még az is kimutatja. Méhen kívüli terhesnél, 80-as hcg-nél (normál terhességben az elmaradt menzesz idején is több száz szokott lenni) virított a két csík.

A tesztek tökéletesen megbízhatóak. Azért negatív a kérdező tesztje, mert NEM TERHES.

2020. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/117 anonim ***** válasza:
93%

Atyaisten, hihetetlen milyen emberek vannak. Te vagy a "holt hülye", akinek egy darab érve nincs, sőt a felhozott észérvekre sem képes reagálni, mert sötét, mint az éjszaka. Tégy egy szívességet és ne égesd magad tovább, mindenki jobban jár.

A moderátorok meg kitessékelhetnék végre ezt a sorozatosan trágárkodó véglényt innen..

2020. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 anonim ***** válasza:
6%
Mi az hogy 1 darab érvem sincs ?! Ha tanultál volna biológiát akkor tudnád hogy a fejfájást illetve a derékfájást a HORMONOK okozzák! Ha nem hiszed el nézz utána ne itt okoskodj🙏
2020. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/117 anonim ***** válasza:
100%
Szólok a férjemnek is, hogy este fürdőső helyett terhességi tesztet használjon, mert tuti attól fáj a dereka.
2020. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏻🤦🏻 Nem, ha te tanultál volna egyetlen percig is biológiát, tudnád hogy csak azért mert valakinek faj a feje és a dereka, még nem lesz automatikusan terhes, te nem normális, főleg úgy hogy MENSTRUÁL és NEGATÍV a tesztje. Elképesztő, hogy valaki ennyire tudatlan legyen.

Nekem is napok óta fáj a fejem, tegnap óta pedig a derekam is, aztán lám, mégsem vagyok terhes. Agyrém, komolyan mondom ez kész agyrém. Te tényleg elhiszed a sok suletlenseget, amit összehordasz?? A hormonoktól fáj az ember feje és ez egyértelmű terhességre utal? 🤦🏻 Ennyi ésszel szabadlábon. Mindjárt szólok is az öcsémnek, hogy valószínűleg a hormonok miatt fáj a feje meg a dereka, egész biztos terhes, csoda történt, hallelujah. Ostoba.

2020. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 anonim ***** válasza:
6%

Te tényleg ilyen butuska vagy ?

A fejfájást, derékfájást a HORMONOK OKOZZÁK. A mellnövekedést szintén. A kérdezőnek azért fáj a keresztcsontja mert tágul! Képzeld én nem vagyok nőgyógyász,nem vagyok anyuka,csak szimplán tanult vagyok! Elég baj az hogy valaki nődoki létére ennyit nem tud🤦😂 és még én vagyok lenézve ez azért kemény 😒

2020. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 anonim ***** válasza:
97%
Tágul. Ja, rögtön meg is fogja szülni a nem létező magzatot. :D
2020. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!