Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a vérteszt...

Szerintetek ez a vérteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Screenshot_2020-08-11-01-55-31-773_com.android.chrome.jpg

2020. aug. 11. 02:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:
21%

A 18 éves, gimnazista leányzó egyik válasza. Igen hitelesnek tűnik nekem ez a leányzó:


18/22 Neked csak Anna vagyok:)

🙋


Menzesz előtt 5 nappal utána 2× megjött de tüneteim lettek ezért teszteltem de mind negatív volt pedig bőven időbe csináltam 10 darabot és több fajtát. Orvos alapította meg a terhességet, 11hetes vagyok de a tesztek most is negatívak 🤦

2020. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 anonim ***** válasza:
17%

Úristen hová kerültem...

Szövegértés 1es:). Hogy miért?

Mert nem írtam hogy csak is a fejfájástól terhes valaki de hagyjuk már hogy véletlenszerűen közbejátszik a melnokedes stb... Itt egyedül te vagy aki vergődik ezen mert PONT te vagy aki nem tud elfogadni dolgokat és csak a lepontozás megy na meg a sok magyarázás🤦 én elírtam szépen és érthetően hogy nektek IS igazatok van de nekem is de ti csak a saját tudásotokhoz ragaszkodtok remélem jól kinevetnek majd titteket sziasztok 🤭😘

2020. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/117 anonim ***** válasza:
91%

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. 😅

A kérdező MENSTRUÁLT, NEGATÍV volt a tesztje és mindenféle behallucinált terhességi "tünet" ellenére megírta, hogy NEM TERHES!! Ha akkora nagy lánynak hiszed magad meg jössz az alaptudással, akkor érdekelne miféle biológiát tanulhattál, ha még azzal sem vagy képben, hogy terhesség alatt nincs menstruáci? Vagy talán ezt nem tanították a suliban? Szomori7, pedig ez a terhesség első és legárulkodóbb jele. Hiába fájt a feje meg nőtt meg kicsit a melle szerinte, mégsem terhes, na ezt mivel magyarázod okoska?

Te fújod a semmit, mert hát brühühü a fejfájás terhességet is jelezhet, miközben leírta már a kérdező, hogy nem terhes. Képes vagy ezt értelmezni? Ha igen, minek ragozod tovább a már lezárt témát?

2020. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/117 anonim ***** válasza:
91%

Te beszélsz szövegértésről? Hát ez kész, ezen most hangosan felnevettem. Te nem vagy képes értelmezni az itt leírtakat, csak vekengsz ugyanazon a semmin és mondod a magadét. Senki nem írta, hogy a hormonoknak nincs köze a fejfájáshoz, a gond csak annyi, hogy Boglárka agya nem tudta befogadni, hogy csak azért, mert valakinek fáj a feje, még nem lesz automatikusan terhes. Ahogy azt se, hogy amiatt mert van néhány gyári hibás teszt, még nem lesz az összes megbízhatatlan. A kérdező pedig leírta, hogy megjött rendesen a menzesze és a teszt is negatív, majd később leírta, hogy kiderült nem volt terhes.

Te meg azóta is itt nyavalyogsz az idióta fejfájásodon, miközben már minimum 10x áttárgyaltuk ezt a témakört, épp csak te nem tudod értelmezni a leírtakat.

Te jöttél azzal, hogy Boglárka lehet rosszul fogalmazott, de "részben igaza van". Hát nem, nincs. Miben volt igaza? Abban hogy mindenki terhes, akinek fáj a feje? Vagy abban, hogy az összes teszt szar? 🤦🏻‍♀️

2020. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:
86%
Anna, amíg ide kommentet írsz, addig fogunk lepontozni.
2020. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim ***** válasza:
18%

113/115

Tudom hogy nincs menstruáció de hallottál már olyanról hogy valaki végig vérezte az egész terhességét? Vagy ha nem végig akkor csak a felét? És most nem csak 2 emberről beszélek mert ennél sokkal több van.

Nem a teszt a szar csak valamiért nem választódik le amiről szintén nem 2 embert érint és megint csak leírom hogy a hormonok miatt vannak ezek a tünetek, úgy gondoltam nem írok többet ide mert látom ti csak a saját kis tudásotok alapján éltek ez meglátszik a lepontozásotokon is de már többet nem fogtok lepontozni mert többet nem szólok bele az okosok úgyis tudnak mindent 🙂

2020. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim ***** válasza:
92%

Aha, blablablabla... Értjük, köszönjük. :D

Láthatóan most sem sikerült felfognod miről van szó, nem is vártunk tőled mást.

Menj inkább bújd még kicsit azt a fránya biosz könyvet, szia.

2020. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!