Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bugyikérdés! Amikor már elég...

Bugyikérdés! Amikor már elég nagy a méhetek és nappal is kinn maradt, s ahogy egyre nőtt a hasatok, ti mit tettek a bugyitokkal? Annak ugyanis pont ott van "vége", ahol amúgy is mindentől érzékeny.

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok és engem már most rettentően zavar. Eleinte csak kellemetlen és ahogy telik a nap, úgy lesz egyre fájdalmasabb. Lehajtom persze, de az utcán mégsem lehet úgy járkálni.

Valami "szabadalomra" lenne szükségem, hogy mit lehet tenni ilyenkor!


2010. aug. 5. 11:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kínaiban és piacon vettem NAGYON alacsony állású csini tanga pamut bugyikat, 200-300 Ft/db áron. Szépen besimul a pocak alá, nem látszik át sem szoknyánál sem nacinál. Én imádom őket hordani! Nem tudom Te mekkora méret vagy, én eredetileg m-es, de már nem annyi:) így vettem l-xl-es bugyikat és azokat hordom, elasztikus így most is tökéletes és terhesség végéig jó lesz!


Én nővéremtől kaptam a tippet és tényleg ez vált be a legjobban. Kismamabugyi számomra baromi kényelmetlen, no meg drága is.


boldog babavárást

szintén egy 14 hetes kismami

2010. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csupán leváltom a feszes kis tangát kényelmesebbre. Attól még lehet tanga is, bár bevallom egyre többet hordok teli-nem nagyi- bugyit. 1 számmal nagyobbat
2010. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én mindig csípőbugyit szoktam venni. Van tangám is és franciabugyim is. Kínaiban, vagy bárhol lehet kapni. Nincs is olyan magasabb fazonú bugyim, hülyén nézne ki a csípőnadrágjaimmal. A kismamagatyáim is csípőfazonúak, inkább hosszabb felsőket veszek. Nem bírom, ha egy nadrág vagy bugyi feljön a hónom aljáig.

Nézz körül, ezerféle bugyi és nadrág van a kereskedelemben, biztos találsz magadnak való kényelmeset. Nem muszáj egyből "kismamabugyit" venni, mert az a "kismamasága" miatt ötször annyiba kerül.

2010. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a legnagyobb, legrugalmasabb pamut tangát használtam, mert nekem is fájt a hasam, ha kicsit is szorította bármi is. Bár nagyon nehéz találni igazán rugalmas anyagból és elég kicsik is, én csak kínaiban és egy fehérnemű boltban néztem, lehet hogy máshol jobban lehet találni. Nem voltam túl járóképes a terhességem alatt (veszélyeztetett voltam), kb. 5 db bugyival húztam ki, sűrűn mostam, más választásom nem volt. Szülés után jó volt a régieket elővenni.
2010. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!