Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális a 9. hónapban?...

Ez normális a 9. hónapban? Első gyerek, így nem tudom.

Figyelt kérdés

A babám mondhatni elég lusta volt eddig. 36 hetes vagyok, mióta vannak jóslóim, olyanokat feszít (megmerevedik néha), hogy biztos vagyok benne, hogy az egyik mozdulatnál el fog folyni a magzatvíz.


Ez normális? Miért mozog így? A korához képest a súlya a felső határon van.


2020. aug. 29. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. Első már a 26. héttől brutál fájdalmas mozdulatokat tett. Második gyerek picit tovább hagyott "pihizni", de utána bepótolta, végül korábban is indult meg. Mindkét alkalommal 38. héten már babáztam.
2020. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hihetelen, milyen nagy erő van benne.
2020. aug. 29. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ez teljesen normális.mivel eléggé szűkös màr a hely odabent így a kis dràga ahogy még fészkelődik màsképp érzed és fàjdalmasabnak..már az is elképzelhető hogy a kis feje lassan be ékelődik a szülőcsatornàba..ne idegeskedj.minden rendben lesz.mar nincs túl sok hàtra és azt hiszem talàn ez a legnehezebb időszak mert màr sehogy nem jó...😄
2020. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Majdcsak kíbírom valahogy, csak a kishölgyért aggódok, hogy ilyen erőseket taszít/feszít. Néha az az érzésem, hogy menten megszülök. :)
2020. aug. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!