Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye jogosan esett rosszul?

Ugye jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
A sogornom nehezen esett teherbe 4 ev utan. Most a masodik trimeszterben van. Rolam tudni kell ,hogy mar volt egy vetelesem 6 hetesen. Most ujra terhes vagyok, nekunk elsore sikerult mindket alkalommal. Tegnap voltam az elso ultrahangom hogy megerositsek a terhesseget. A doki 6 het 1 naposnak irta a terhesseget a leletemre . En mar tudom kb masfel hete hogy terhes vagyok de eddig nem mertem elhinni. Ma viszont ah lattam ,hogyan pulzal a szive nagyon boldog lettem. Felhivtam ,hogy elujsagoljam erre azt kaptam ,hogy ne eljem bele magam nem biztos ,hogy megmarad meg ,hogy olyan nincs h 6 hetesen nekem van pulzalas mert neki 7 hetesen meg szivhang sem volt ( neki 2-3 havonta ha volt menzesze..)meg nem is gratulalt. Ahogy letettem jott hogy sirjak 😓 Nem ertem miert erdemeltem ezt. En mikor elveteltem o mar terhes volt , mellette alltam meghallgattam mindig.. babacuccokat neztem vele..hogy lehet ilyen szivtelen?

2020. szept. 2. 18:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
En probalok orulni a masik terhessegemnel meg ennyit sem lattunk.. keses utan 5 nappal lett nagyon halvany pozi tesztem. 5+5Ultrahangon semmi.. aztan megjott.. most mar menzesz elott 4 nappal pozit teszteltem naprol napra szepen erosodott a csik a teszten. Aztan kivartam a 6 hetet es ezt lattam.. hogy tudnek nem orulni? Egy helyen dolgozunk azert mondtam el mert ugyis megtudna a fonokomtol mert el kell mondanom mivel tisztito szerekkel dolgozom. Ezek utan pedig mar nem szabad 😊
2020. szept. 2. 20:55
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát gyanús, hogy el van kámpicsorodva, hogy nem ő lesz az egyetlen, akit sztárolnak meg gyagyáznak, mert terhes, hanem osztoznia kell veled a rivaldafényben.
2020. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem akart rosszat, csak rosszul sült el. Ertem, te miért akadtak ki. Ettől meg valóban elvetelhetsz és muszaj reálisan szemlélni a dolgokat. Persze orulj, de tudod. 12. hetig óvatosan aztan bátrabban. Drukkolok.
2020. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom jelenleg csak azoknak mondtuk el akiknek fontos.. fonoknek, szuloknek es a sogornomnek .. nagyon orulunk mi is de azert meg aggodunk . De remeljuk a legjobbakat. 😊 Igen kedves 12 es szerintem is ez a problema.. hogy nem csak o lessz a csaladban varandos es mar nem o lessz csak a kozpontban.. mert amugyis olyan hogy mindig o kell legyen.. mindegy mar nem erdekel 😊
2020. szept. 3. 07:58
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy vetélés még nem jelent semmit. Én is elvesztettem az első terhességem 7 hetesen, de utánna könnyen sikerült teherbe esnem és most a 26 hétben vagyunk. Minden jót kívánok!
2020. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom ! Remelem velunk is minden rendben lessz a tovabbiakban is.😊 Boldog babavarast kivanok es sok egeszseget 😊
2020. szept. 4. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!