Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Horváth Ferencről infókat?...

Dr Horváth Ferencről infókat? XI. kerület sztk, és Szent Imre kórház.

Figyelt kérdés
Jövő héten fogok hozzá menni először, sztk-ba. Adjak neki ott pénzt? Már most beszéljem vele meg, hogy vállal e, vagy csak mindig hozzá menjek? Menyit kér a szülésért?
2010. aug. 6. 00:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ház az a nyulasi tényleg gáz, de az Amrein is. Na meg van egy ázsiai is, az meg totál be van lassulva, és többször kérdez meg mindent, mert nem érti mit mondasz. Káosz.

Bepróbálkozom Dr Horváth-tal, remélem elvállal.

De majd szóljak neki, hogy hozzá szeretnék járni? Ezt beszéljem meg vele ott a rendelés végén?

2010. aug. 6. 10:55
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kéne e adni. Eddig nem adtam sosem de eddig nem is voltam babás. Hát akkor nem adok én sem :)

Különben is még csak most végeztem a főiskolát, biztos gondolja, h nincs egy rakás pénzem.

2010. aug. 6. 10:57
 13/23 anonim ***** válasza:

talán rendelés végén. bár én sem tudom már, hogy itt mi, hogy megy. próbáld meg elkérni a számát. na én azt pont elfelejtettem. te nem tudsz véletlenül számokat, ami a rendelőbe kapcsol közvetlenül az orvoshoz?


köszi az infokat a többi orvosról, akkor őket is próbálom kerülni. Ezek szerint már te is jártál jó sok mindenkinél.

2010. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát telefonszámokat nem tudok sajnos. Én mindig úgy mentem, hogy bementem az sztk-ba és ott kértem lenn időpontot.
2010. aug. 6. 11:08
 15/23 anonim ***** válasza:
lehet, hogy én is így fogom, csak akkor uh után több héttel lesz időpontom. vagy esetleg kérek most időpontot és akkor talán előrébb vagyunk.
2010. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Horváth dokit,de a Szent Imrében szültem:) S nagyon meg voltam vele elégedve..Csak a Szent Imre kórház és a Csecsemős nővérek telefonszámát találtam meg.Ha az segítség azt megírom. Ha kell teszek fel pár képet esetleg a szülőszobáról
2010. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
írd meg, még jól jöhet. :) a szülőszoba is érdekel. jól tudom,hogy van külön fizetős 1-2 ágyas szoba is?
2010. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

jujj, képet tudnál mutatni? Nagyon jó:)

Köszönjük!

2010. aug. 6. 11:23
 19/23 anonim ***** válasza:

szia kérdező!


csak érdeklődni szeretnék, hogy mi van veled? szimpatikus volt-e a doki, ilyenek?

2010. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szóval a telefonszámok:4648900,4648961 a csecsemösök.

Van 1ágyas is,de az 7ezer.Én 2ágyasban voltam. Az sokkal jobb,mint a 4ágyas.Kényelmesebb mint a 4ágyasban az ágy. Az 1ágyasban van zuhany,babának kád,profibb pelenkázó. De jó a 2ágyas is,s nem fizettem érte plusszban. Küldöm a képeket.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Én a kékben szültem,de van sárga(alternativ is sárga),zöld és rózsaszin.

Vajudó 10ágyas asszem,lehet zuhanyozni,mászkálni... Meg kint is lehet ülni a rokonokkal,én inkább kint voltam. Rokon nem lehet a vajudóban bent sajnos. Wc a hozzátartozóknak csak a földszinten van aki nem akar bejönni.Nálam anyu és a párom is bent volt a szülésnél,nem volt semmi gond.

Szép emlék a szülésem,s még mindig hihetetlen hogy itt van Manókám:)

[link]

Itt már nagy:) 2hós mult asszem,s a dédimamára mosolyog nagy üzemben.

2010. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!