Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki terhesseg...

Van itt olyan aki terhesseg utan még sokáig vizesedett?

Figyelt kérdés
Már egy eves a kisfiam, de még mindig nagyon vizesek az ujjaim, sokszor a lábam is. A neten sehol nem találtam erről semmit. Mindenhol azt írjak hogy a viz lemegy 1-2 het alatt. Hat rólam nem, illetve lement a nagy része(nagyon vizesedtem egyebkent a terhesseg alatt is, rendesen ijesztő volt a végén), de reggel es meleg időben nagyon dagadnak az ujjaim. A gyuruket pl el is felejthetem :( nagyon zavar. :( a karika gyurumet se tudom hordani. Valaki járt mar igy?! Szedjek vizhajtot? Vagy a hormonjaimmal van gond?
2016. máj. 14. 09:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Szegény férjem most vett nekem egy gyűrűt (óriás méretű)...amikor odaadta fel is tudtam húzni (kivételesen), de ma pl mar nem jott rám. :-/
2016. máj. 14. 09:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár még csak 4 hónapos múlt a kislányom, de én is úgy érzem mint te.Főleg akkor amikor meleg van , kezem lábam. De hogy mitől azt én sem tudom :(
2016. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!