Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8.hetes kismamák,hogy vagytok,...

8.hetes kismamák,hogy vagytok,mit éreztek?

Figyelt kérdés

Vannak tüneteitek? Voltatok máruh on? Mekkora a pici? En 7+2es vok, tegnap uh on,crl 11mm,szivhang volt. Tüneteim pár napja mind elmultak,se mellérzékenység, se hányinger, a hasfájás se folyamatos.

aggodtam is h baj van ,de tegnap rendben latott az orvos mindent.



2020. szept. 16. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy minden rendben veletek! :)

Én most vagyok 13+3. A tünetek csillapodtak, hányingerem már nagyon ritkán van és az se olyan erős, a hulla fáradtság is rendeződött. Múlt héten voltunk a 12 hetes genetikai uh-n minden rendben, 70% hogy kislány lesz. :)

2020. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jaj de jo nektek. En holnap megyek a 12 hetes genetikai uhra es nagyon izgulok h minden rendben legyen. Amugy a tunetek nalam is rendezodtek megerkezett az allando farkasehseg helyette :)
2020. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 2 es vàlaszoló vagyok.Nekem kiderült ,hogy pàr nappal kisebb a kisbabànk így èn is most vagyok 11+1 hkm. Örülök,hogy minden rendben veletek. Èn mèg sokat vagyok rosszùl hànyinger , fejfàjàs a savam is sokszor feljön ès àllandóan pisilnem kell meg nagyon fàjnak a melleim. Örülök, hogy megírtad mekkora a kisbabàd mert így tuďok következtetni ,hogy milyen nagy lehet a mienk is. 😊 Èn szeptember 24 óta nem voltam dokinàl ,akkor 20 mm volt. Most 20 kàn megyek genetikai ultrahangra de olyan lassan telik az idő..
2020. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az 1-es, most 13+4 napos.


Nálunk minden rendben eddig a babával, elvileg kisfiú. A 12. hetig elég rosszul voltam, sokat hánytam, volt, amikor mar napi haromszor, kb. egy hete kezdtek enyhülni a tünetek, most már csak alkalmanként hànyok:D

2020. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!