Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményt írnátok?

Véleményt írnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2 hete reggel olyan görccsel keltem, hogy nemtudtam kiegyenesedni sem állni.Elbaktattam a mosdóba, hogy megnézzem nem vérzek-e azonba nem volt semmi.

Utána lehajoltam és úgy éreztem, mintha pukkant volna a hasam..

Aztán kiegyenesedni már sikerült, de most félek, legközelebb, csak 15-én lesz ip.-m (a hasam sem nő)

17+3 hetes vagyok


2020. okt. 8. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi görcsölt és hol?
2020. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alhasam görcsölt
2020. okt. 8. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
En esetleg a szalagok rá gondolok, azok tudtak nekem kegyetlenül fájni ahogy nyúltak. De ha aggodsz, akkor menj el ügyeletre megnézetni. Legalább nem stresszelsz egy hetig.
2020. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Néha azóta is visszatér a fájdalom, de csak néhány percre. Valahogy a beleim fájnak ilyenkor.
2020. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És az lehetséges, hogy a hasam se nő már?

Nekem van egy másfél éves kisfiam, de nála sohasem volt ilyen problémam illetve volt mert sokat véreztem nála is 20 hetesen szülésig benntartottak mert nála megindult a szülés, de görcseim soha nem voltak vele.

2020. okt. 9. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az isten áldjon meg. Menj már el az ügyeletre, ne itt pörögj.
2020. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!