Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom szerint terhes vagyok,ke...

Párom szerint terhes vagyok,kezd az agyamra menni?!

Figyelt kérdés

Kettő nap múlva (szerdán) kell megjönnie a menstruációmnak! ☺️ Párom szerint terhes vagyok, mivel szörnyen hisztérikus vagyok egy hete.. Pár napja állandóan fél vagy egy óránként (jó azért van amikor eltelik 2 óra is 2 pisi között 🤨) pisilni megyek. Mellbimbómat még a melltartó is zavarja. Ja és olyan gyümölcsöt ettem amit 26 éve utálok, most azt kívántam.

De én nem érzem úgy, hogy terhes lennék illetve érzem, hogy megfog jönni enyhe görcsök már jelzik! ☺️

(Nem tervezett baba lenne, én még várni akarok vele )

Hogy adjam tudtára ebben a két napban, hogy tuti nem vagyok kismama? Már így is annyira bele élte magát, hogy babakocsikat néz.. :(


2020. okt. 12. 23:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Most amúgy erre milyen választ vársz? 😂

Vártok 2 napot és kész

2020. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Mond neki, hogy tanuljon egy kis biológiát, ugyanis a tünetek csak 1-2 héttel az elmaradt mensi után jelentkeznek.
2020. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Holnap csinálsz egy tesztet és az orra alá dugod. Plusz mondd neki, hogy mivel nem akartok babát és védekeztetek, így elég kevés az esélye a dolognak.
2020. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

😏

Nekem is meg volt pár napom a nemvártig, mikor a férjem megjegyezte, hogy terhes vagyok. Hasonló tünetekkel, mint nálad. Bejött neki.

Egy érzékeny teszt már kimutatja, pl. facelle. Holnap veszel egyet, holnap után első pisivel tesztelsz egyet és kiderül. 🤷‍♀️

2020. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez is ilyen, mint a "barátnőmmel ez-az történt" sztori, csak én érzem ezt? Ha terhesnek hiszed magad akkor mondd azt! Ezek alapján nem lehet megmondani, mert pont a lényeg maradt ki, amitől lehetnél, de legalább vállald fel, hogy te vagy az! Vagy így jobb, mert nem támadnak annyira?
2020. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Ne foglalkozz vele, mondd meg, hogy PMS tünetek, ne ábrándozzon.
2020. okt. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
2-esnek: en ezzel vitatkoznek, biologia ide vagy oda, aki ismeri a testet annak feltunhetnek a furcsasagok, megerzesek.. Itt mindig ezt irja valaki, meg hogy nem letezik az sem, hogy a beagyazodast erezni. Hat pedig de. Igaz akkor azt hittem felfaztam, de utolag kikristalyksodott minden..Mi naszuton voltunk pont menzi elott, akkor meg nem kesett, osszeettem annyi mindent, koztuk a gorogdinnyet, amit utaltam evek ota. Pisiltem nagyon sokat es tipikus menzi elotti tuneteim is voltak pl. mellfajdalom/duzzanat es enyhe gorcsok. Hazafele a repulon percekig gorcsolt a hasam, szaladtam berakni a tampont, de tiszta volt, amikor leszalltunk..Hazaertunk, s masnap sem jott meg...delutan mar eros pozitiv tesztem volt. Szoval ilyen is letezik am!
2020. okt. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7, összeetél mindent, görcsölt a hasad miatta és sokat pisiltél a görögdinnyétől. Tényleg van ilyen. 😂

A beágyazódást egy héttel korábban kellett volna érezned, nem a nem várt elótt egy nappal.

Látod? (biztos nem), te is csak bemagyarázod.

2020. okt. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kezd az agyadra menni.

(Ez volt a válasz a kérdésedre.)

2020. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

5-ös, nagyon egyetértek.

Hihetetlen, hogy egy termékeny korú nő, aki amúgy NEM akar terhes lenni, kiírja ezt a kérdést. 5 darab tünetet is felsorol!!!

Bezzeg azt nem, hogy egyáltalán szexelt-e védekezés nélkül.


Annyira átlátszó...

Most sikersztorikat vársz? Olyan válaszokat, aki bizonygatja, hogy neki is ugyanezek voltak a tünetek, és terhes lett?

2020. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!