Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom szerint terhes vagyok,ke...

Párom szerint terhes vagyok,kezd az agyamra menni?!

Figyelt kérdés

Kettő nap múlva (szerdán) kell megjönnie a menstruációmnak! ☺️ Párom szerint terhes vagyok, mivel szörnyen hisztérikus vagyok egy hete.. Pár napja állandóan fél vagy egy óránként (jó azért van amikor eltelik 2 óra is 2 pisi között 🤨) pisilni megyek. Mellbimbómat még a melltartó is zavarja. Ja és olyan gyümölcsöt ettem amit 26 éve utálok, most azt kívántam.

De én nem érzem úgy, hogy terhes lennék illetve érzem, hogy megfog jönni enyhe görcsök már jelzik! ☺️

(Nem tervezett baba lenne, én még várni akarok vele )

Hogy adjam tudtára ebben a két napban, hogy tuti nem vagyok kismama? Már így is annyira bele élte magát, hogy babakocsikat néz.. :(


2020. okt. 12. 23:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kezd az agyadra menni! Sőt, bebeszéled magadnak. Tele van smileyval az egész. Örülnél te ennek nagyon!
2020. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet. Hany évesek vagytok, 14? Nem vagyok terhes, mégis ugyan ilyen érzékeny a mellem havi előtt. Nemtudom minek ez a sok cupakos nyálas smiley..
2020. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Végül is csak a lényeg maradt ki. Sszexeltetek védekezés nélkül? Mert akkor lehetsz terhes is akar 🤷🏼‍♀️ Ha vedekeztetek meg akkor is. De tunetekbol nehéz lenne jósolni. 😀
2020. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%
8 as : te nagyon felreertettel. Nem szukseges ez a hangnem sem, gorogdinnyet 1x ettem es pisilni meg rengetegszer kellett, de magyarazd mar meg, na! :) Pontosan akkor ereztem a beagyazodast, amikor volt, nem pedig a naszuton, nem azt irtam. A naszuton voltak furcsasagok, amiket leirtam, de akkor nyilvan nem ezzel voltam elfoglalva. A beagyazodaskor pedig felfazasos tuneteim voltak meg a naszut elott, has szurka, nagyon fura diszkomfort a petefeszkemnel, enyhe menzis gorcsok, azt hittem holyahgyulladasom lesz vagy a petefeszkemmel valami, de elmult par nap alatt. Nem tudom mi olyan hihetetlen ezen egyeseknek. Eü ben dolgozom, en sem vagyok hulye, de a testem csak ismerem es ez igy tortent, ha meg itt allandoan le is pontozzak azt, aki esetleg erzett valamit, netan sejtette, hogy sikerult a baba. En utolag raktam ossze mindent es bizony nagyon egyertelmu tunetek voltak, csak akkor annyira a naszut miatt izgultunk, hogy nem foglalkoztam ezzel, csak szedtem a folsavat, mert tervezett baba volt. Pontozz le nyugodtan :D
2020. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

14,

"pisilni meg rengetegszer kellett, de magyarazd mar meg, na!"

Megmagyarázom: "nászutas betegség", olvass utána.

2020. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%

vagy más néven: "mézeshetek szindróma"


Lehet, hogy a válaszoló az eüben dolgozik, és utólag összeraktad a tüneteket, de nem volt összefüggés a terhességgel.

Mind a mézeshetek szindróma tünetei voltak.

2020. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
mondjuk ha védekeztek rendesen akkor nem nagyon lehetsz terhes. ha csak olyan időben kihúzosan csináljátok, akkor meg végül is valahol tervezett
2020. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
15: igen, nyilvan nincs osszefugges, te ismered jobban a testem es a menzi elotti tuneteimet :P A beagyazodaskor is pont veletlenul akkor jottek a furcsa alhasi tunetek, amiket elotte sosem tapasztaltam.. :) Legyen igazad, engedjuk el ezt a beszelgetest :D Kerdezo, en csak azert irtam le, hogy nalam hogy volt, hogy lasd, ilyen is van, hiaba a gyakorin ezt leirni bun :D Nekem azonnal kijott az eros csik 2 napos kesesnel,par het es szulok, csinalj tesztet es minden kiderul...
2020. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap nevetve olvastam kommenteket!

Majd ha engem is le szar a párom (ilyen sosem lesz 🥰) csatlakozom az unatkozó anyukákhoz! Igen, HOZZÁTOK! ☺️

Megszakításos '' védekezéssel '' sexelünk már 5 éve.

Építkezünk és amíg nincs kész a ház nem szerettem volna teherbeesni. De ő most úgy döntött, hogy jön és kész..minket választ szüleinek!

Érdekes, hogy amennyire nem szerettem volna az egészet annyira hatott meg a pozitív terhességi teszt!

Mindenkinek boldog életet!

Utolsó kommentelő, gyors s könnyű szülést, jó egészséget kívánok! ❤️

2020. okt. 14. 09:38
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
Naaa, akkor nagyon gratulalok kerdezo es koszonom szepen. Vigyazzatok magatokra Ti is, utolso voltam :) ^^
2020. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!