Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnőnél magas otthon jó...

Védőnőnél magas otthon jó vérnyomás?

Figyelt kérdés

Napi 3x kell itthon mérnem. Ha többször 150 körüli érték lesz akkor kell hívnom a drt. Egyenlőre gyógyszert se kaptam rá.


Volt még valakinek így? Elfogadható az itthoni érték is ugye?


25h


2020. okt. 13. 06:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak magamról olvastam volna. Dokinál/védőnőnél mindig magas. (150/80 körüli). Itthon meg átlagban 115/60, minden nap mérem a 12. hét óta. 2x volt fent 24 órás vérnyomásmérő is a terhesség alatt eddig. Annak is jó lett az eredménye. Mégis olyan érzésem van nekem is, mintha belém akarnák beszélni, hogy ez így nincs rendben, és tuti előbb-utóbb engem is elkap a terhességi magasvérnyomás. Bízzunk a legjobbakban, kitartást!

Egy 23 hetes kismama :)

2020. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nekem is fehér köpeny szindrómám van. Otthon mindig jó volt, de bárhol máshol magasat mérnek. Viszont én tényleg toxemias lettem, de akkor már otthon se tudtam jót mérni. Szóval nyugi, ha baj lenne akkor otthon is rosszak lennének az értékek.
2020. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell gyógyszert szedni, ha otthon normális. Ne foglalkozz vele mit mond. Nekem alapból alacsony a vérnyomásom jó, ha 100/70 körül van,viszont amikor a dokinő mérte meg 130/90 felett volt.

Nem véletlen hívják "fehér köpeny szindrómának" :)

2020. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok hogy ennyien írtatok. Megnyugtattatok.

Ment mindenkinek a zöld :)

2020. okt. 14. 07:06
 15/15 Lina63 ***** válasza:

Szia. Lányommal ugyanígy voltam. 143/90 alatt sose mért vnő, sőt utolsó találkozásunkkor 156/110et mért.. kicsit sem voltunk egy hullámhosszon. Az új vnőm, illetve nst-n jókat mértek..

Dokim a napi 3* itthon mérést elfogadta

2020. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!