Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan oldotta meg egy...

Ki hogyan oldotta meg egy eleven gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2,5 éves nagyon eleven lányunk, aki sajnos mostanában az ebéd utáni alvását átrakta késöbbre. Anya viszont várandós a kistesóval és ebéd után hamarosan majd leragad a szeme. Állva is el tudnék aludni. De a lányunknak kb a sarkában kell feszt lenni, mert piszok veszélyes dolgokra képes.

Apa dolgozik, nagyszülők messze. Tehát senki nem tud besegíteni.

Ki hogy oldotta meg a másodiknál a pihenést, ha a nagyobb még otthon volt? Az alvásra való igényetek pedig nem esett egybe.


2020. okt. 20. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy idő után mindig igényeltem a pihenést.😂 Tehát ha aludt a gyerek, pihiztem én is.
2020. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lena7 ***** válasza:
64%

Próbáld meg jól lefárasztani alvás elött.

Hát ha az segít.

(Nagy játék, feladatok stb)


Kitartást!

2020. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

A Covid első felvonásában voltam 3. trimeszterben az ikrekkel.

A 4,5éves hiperbomba lányom egész nap itthon. Az h du nem alszik, még tűrhető volt. De éjjel is ébredt 2x 🥴

Egyszerűen megszokod majd 😉

1,5 éves korától nem aludt du a lányom 😂

2020. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem ültem le🙈


Aludtam, amikor ő.


Amúgy most a 6-7 ébredés mellett rosszabb.. főleg, hogy mèg nem egyszerre qlszanak nappal

2020. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ebédelj később. :)
2020. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát nekem annyiból volt egyszerűbb, hogy óvodába jár, így napközben nyugi van, tudok magammal, a feladatokkal foglalkozni.

Ha korábban estem volna teherbe, akkor a délelőtti lefárasztással próbálkoztam volna (udvar, séta, játszótér) és ha bejön, a délutáni alvás alatt szusszantam volna.

2020. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Én is akkor alszok, amikor a lányom is napközben. Máshogy én sem tudom megoldani, párom dolgozik, nagyszülők ugyancsak messze vannak.
2020. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hu nekem nyolc éves a nagy. A Covid alatt itthon volt végig. Akkor töltöttem a 12 hetet. Onnantól végig szeptemberig itthon volt. Hát nem volt könnyű. Szét unta az agyát. Nekem sokat kellett pihennem a gerincem miatt. Egy idő után már ő is igényelte a delelést. Sőt ő küldött be pihenni. Azt tudom mondani, hogy próbáld meg akkora időzíteni az alvást amikor alszik. Volt amikor akkor aludtam, amikor a párom hazajött a munkából.
2020. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!