Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen milyen hüvelykúpot...

20 hetesen milyen hüvelykúpot használhatok, ha feltehetően a hüvelygombám újult ki?

Figyelt kérdés

4 hetesen is volt, közvetlenül azután, hogy pozitívat teszteltem. Akkor kikezeltem Pevaryl G kúppal, ami terhesség alatt is használható volt. Most a patikában azt mondták, terhesség alatt nem lehet kúpot használni.

Én ezt nem igazán értem, mert tudtommal lehet, és minél előbb kezelés kellene. A nődokim még 2 hétig szabin van.


2010. aug. 9. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaza volt a patikusnak.


Foggalmad sincs hogy tényleg gombád van-e. Ha 4 hetesne nem a doki írta fela kúpót akkor nem tudod milyen problémát okozhattál. Pl antibiotikumot szigorúan 12-ik hét után lehet szedni.


A hüvely gomba csak neked kellemetlen, a babára még születésnél sincs veszély, semmit nem okoz a babának. Viszont egy félre kezelés annál inkább.

Ami veszélyes a baktériumos fertözés, de azt is az orvosnak kell megállapítani föleg hogy nem mindegy milyen baktérium.

2010. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

20 hetes vagyok már. Visszatérő a hüvelygombám. Évente 3-4 alkalommal jön elő.

Most sűrű fehér folyásom van, egyelőre nem túrós állagú és nem viszket. Megnéztem tükörben, sztem az. Savanykás szagú, tehát nem szagtalan. Ez gomba lenne akkor? Azt írják, hogy a sima fehér folyás szagtalan.

Hirtelen jött elő a fehér folyás, először azt hittem a terhesség tünete, de kicsit elbizonytalanodtam a szaga miatt.

Holnap elmehetek másik dokihoz, csak mivel gyakran van gombám, azért hittem azt.

2010. aug. 9. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok semmi képpen ne kezeld magadat.

Ahogy írtam a gomba semmi bajt nem okozhat. Viszont a kúpok igen.


Nekem nagyon sok és sárgás folyásom van. A doki mindig csakkolja de mindig normális a ph értékem is.

Mindenkinek másmilyen a folyása. De a terhesség alatt a nagymennyiségü folyás normál, nekem reggelnte van hogy a bugyim is elázik töle.

ès a savanyu szag de nem csípös az normál. Soha nem totál szagtalan. Itt éles szúros büdös szagra gondolnak.

2010. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez is elég orrfacsaró és mintha kezdődne a viszketés is. :S

Mindenesetre holnap elmegyek dokihoz.

Köszi a választ!

2010. aug. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!