Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedik a bokám? Mit tehetné...

Vizesedik a bokám? Mit tehetnék, még csak 19 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt régebben Írtuk(a 2.at én), ennél többet nem tudok mondani. Ja, kevés só, sok folyadék:)


1"elég ha negyedórákra felpolcolod pl. megfőzöl aztán pihi majd mosogatsz megint pihi aztán felmosás megint ...

igy valahogy...

elég ha a diszpárnákra felteszed kb. 25 cm magasan legyen."

2"Szia!

Teljesen jó amit az előző válaszoló Írt, csak én még mellé befújom mentolos citromos lábfrissÍtővel vagy jégzselével bekenem és még sokkal- sokkal jobb érzés. Plusz a vérkeringés és a pangó dolgok is talán beindulnak "kifelé a lábfejemből". Legalábbis olyan érzés és hát a közérzet sem smafu:)"

2010. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most vizet sokat igyak, vagy keveset. Mert hol ezt, hol meg azt olvasom.

Kedves előző válaszoló, nagyon köszönöm.

2010. aug. 9. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat iszol, az elvileg nem jó. Nekem mindenki a dinnye evést javasolta, mert abban van folyadék, de vízhajtó is! Nem esik nehezemre, mert gyakorlatilag dinnyefüggő vagyok. Brutális mennyiséget meg tudok enni naponta, és nem is vizesedek :-)
2010. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is nagyon korán kezdett el vizesedni a bokám. Vizes borogatás, pihenés, polcolás. Bár a helyzet az, hogy nem múlt el tőle, csak akkor volt jobb ha lehűlt az idő! Most 33 hetes kismama vagyok és 2-3 hete nincs "elefánt bokám". Az ivásról nekem azt mondta a védőnő, hogy régen volt divat, hogy ilyenkor eltiltották a kismamákat tőle. Sok folyadékra van továbbra is szüksége a szervezetnek.

Jó babavárást, üdv!

2010. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vizet sokat kell inni de nem szabad sósan enni. Az köti Ve a vizet.
2010. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az előttem szólónál az igazság. Szinte semmi só(max. ha jódozott a jód miatt ha nem szedsz jódtartalmú vitamint), sok vÍz. Azért, h a szervezet ne kezdje el raktározni,"tudja",h van utánpótlás. Ja, nagyon figyeld az ásványvizeket, alacsony Na tartalmút szabad.

Én ezekre figyeltem mert egy hét alatt(26 hetesen) 4 kilóval lettem nehezebb a vÍztől. Ez be is bizonyosodott mert mióta figyelek erre a "diétára"(31hetes vok most), 1 kgmal kevesebbet mutatott a mérleg az egy hónappal azelőttihez képest.Magyarul rengeteg fölös vÍz volt bennem. És amit leÍrtam az működött. Ja, a sós- ecetes lábáztatás nagyon jó nekem még- a vizmegkötés fizikája fordÍtva, kÍvül is működik:)

2010. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. aug. 10. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!