Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom lenyelni a magzatvéd...

Nem tudom lenyelni a magzatvédő vitamint! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos a cvitaminon kívül semmi bogyót nem tudok bevenni anélkül, hogy össze ne törném.Egybe nem tudom lenyelni, mert azonnal hányok.De ez a bogyó összetörve is szörnyű, próbáltam cukorral, lekvárral, és mézzel is.Hasznos tippek?
2010. aug. 9. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlen kell a magzatvédő vitamint szedni (régen se szedtek).Ha rendesen étkezel (zöldség,gyümölcs stb ) akkor az is bőven jó.
2010. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Ne mondd hogy ennyit nem bírsz ki, nem hiszem el. Vannak ennél ezerszer rosszabb dolgok az életben.
2010. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

Igaza van az előttem szólónak. Sokkal rosszabb dolog, ha például a hasadba kapsz naponta 1 szurit egy éven át...

Akkor inkább a gyógyszer, akármekkora is.

2010. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
En nem szedtem semmit csak a magne-b-t es rengeteg gyumolcsot ettem.Egyebkent a dokim megsugta, h o sem ajanlja.Makkegezseges gyerekem van!
2010. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Itt nem a rossz íz a kemény, hanem az, hogy ha megpróbálom lenyelni, egyből kihányom.Ezért kérdeztem, hogy vannak-e praktikák, mert melyik a jobb, ha ezzel minden nap hánytatom magam, vagy, ha lenyelem.És azért kéne szednem, mert nem lett túl jó a vérképem.11 hetes kismama vagyok.
2010. aug. 9. 21:42
 6/22 A kérdező kommentje:
Az első gyerekemnél vsokáig szedtem, és le tudtam nyelni, ezért is gond ez,+ a rossz vérképem miatt.De mit tegyek, hogy le tudjam nyomni?Erre lennék kíváncsi, nem arra, hogy melyik a jobb.Köszi
2010. aug. 9. 21:44
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem próbáltál olyat ami folyékony?Azt hiszem a Hipp-nek van ilyen multivitaminja kismamáknak csak elég drága.Ha összetöröd és gyümölcslébe kevered akkor is visszaköszön?
2010. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, utána nézek,jó lenne, mert tényleg akármit csinálok,nem megy le!Köszi
2010. aug. 9. 21:51
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, pedig nem egy félét próbálta, hanem hármat.Sajnos
2010. aug. 9. 21:52
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Hipp Natalt próbáld ki, az folyékony.
2010. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!