Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 éves vagyok és úgy szeretné...

19 éves vagyok és úgy szeretnék már gyermeket. Ti is így voltatok? Mindig is fiatalon akartam anya lenni. Egyszerűen nekem az okozna igazi boldogságot.

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 00:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A férfi megvan már.

😃

2020. nov. 10. 23:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl fiatal vagy még hozzá. A munkád szereted, vagy célod az életben?

Ne sértődj meg, de én azt tapasztaltam, hogy általában azok a nők akarnak mindenáron gyereket, akiknek valami hiányzik az életéből, de nem is igazán tudják, hogy mi. Azt hiszik a gyerek kitölti ezt az űrt, de aztán miután megszületett, és sok nyűg van vele, valahogy rájönnek, hogy ja, mégsem ez volt a gond.

Próbálj meg karriert építeni.

Nem mondom, hogy 40 évesen kell szülni, de 19 évesen még semmiről nem késtél le.

2022. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!