Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemtudom eldönteni, hogy...

Nemtudom eldönteni, hogy terhes vagyok e. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 hete azthittem, hogy beteg vagyok és hőemelkedésem volt, émelyegtem 3 napig és esténként hányingerem is volt. Utána 2 héttel később megjött a menstruációm, de teljesen máshogy, barna színű és kevés. De már szinte 1 hete tart. De nagyon zavar, hogy a méhem felvan duzzadva. Összevagyok zavarodva teljesen. Melleim is nőttek egy kicsit.

2020. nov. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Te valami nagy parafenomén lehetsz, hogy érzed, fel van duzzadva a méhed XDDD

Gondolom terhességi tesztet nem csináltál, és orvoshoz se jelentkeztél be.

2020. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnyomogatom az alhasam és érzem. Sőt kicsit fájdogál is és feszül is.
2020. nov. 11. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ha teljesen más jellegű a vérzés, és amúgy rajta vagytok a baba projekten, akkor esetleg érdemes egy tesztet csinálni. Viszont ennyire az elején bármi tünet elég ritka.

Én beleestem abba, hogy annyira szerettük voltna hogy összejöjjön, hogy minden olvasható tüenetet produkáltam, és minden hónapban máshogy. Volt hogy olyan szinten fájtak a melleim, hogy aludni alig tudtam. A hányinger mindennapos volt. De ezt mind csak beképzeltem tünetnek.

2020. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon egyszerűen kiderítheted, csinálj tesztet...
2020. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A teszt meg véletlenül sem fordult meg a fejedben?
2020. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!