Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már nem tudom eldönteni,...

Már nem tudom eldönteni, terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

A férjemmel babát szeretnénk próbálkozunk is bőven...

november11.-én múlt el a mensim azóta majdnem minden nap szexeltünk viszont ma reggel teszteltem és negatív lett. A következő ciklusomat december 4-re (nem) várom, az utóbbi pár napban voltak terhességre utaló jelek pl.: alhasi görcs, fáradékonyság, puffadás, amiket kiemelnék az hogy eddig semmire nem voltam finnyás most viszont mindenre...bele szagoltam a kedvenc teámba és viszont láttam az aznapi ebédet a másik meg az hogy a saját pisimtől undorodok olyan nagyon intenzívnek érzem a szagát...és pedig sokszor kell pisilnem :( tegnap a tisztaságin volt egy picike barnázás....Amit még kiemelnék, esténként a férjem panaszkodik hogy nem tud tőllem aludni olyan forró vagyok pedig nem vagyok beteg.

Egyébként mindjárt megjön érzésem van , és ha megjön nem vagyok terhes meg ugye a teszt is azt mutatja....:(


2016. nov. 29. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Varj hetvegeig a teszttel. Meg barmi lehet.
2016. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 14 nappal mutatja ki a teszt a terhességet, ovud nagyjából 24 körül lehetett, bár nagyon rövid ciklusod van. Egyenlőre se tüneted nem lehet és a teszt sem tud kimutatni semmit. Várd meg, hogy megjön vagy sem, ha,nem jön, akkor csinálj tesztet nemvárt után 3 nappal.
2016. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Utolso! Nem ! Aktus utan 14 nappal, hanem ovu utan. Tobb helyen lattam h valakI ezt irogatja. Nem, nem az aktus a mèrvadò! Ovulaciotol szamitva 12-14 nap, de inkàbb 14.

Kerdezo, en dec 3-ra nem varom, aznap van a 13.dpom ha nem jon meg, akkor masnap tesztelek, ha megjon legalabb egy tesztet spòroltam.:)

2016. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött... 1 héttel később lett pozitív a terhességi teszt.
2016. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy én nagyon ráfeszülök a témára sőtt teszteltem már kb 10x ebben a hónapban persze a ma reggelivel együtt mind negatív lett és nagyon félek hogy meg fog jönni mert ugy érzem....
2016. nov. 29. 09:14
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne feszulj ra. Nem kell tiz teszt, eleg egy, ha kesik 4-5 napja.
2016. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Azért azt ugye tudod, hogy a tesztek pocsékolásán kívül semmi értelme 10-szer tesztelni egy hónapban, főleg olyankor, amikor ha terhes lennél se tudná kimutatni a teszt?!

Tesztelj akkor ha kimaradt, nem attól leszel terhes, hogy tesztelgetsz.

Ráadásul már az összes tünetet produkálod pszichésen, amit összeolvastál a neten.

Nemvárt előtt nincs semmi tünet, nincs annyi hcg, hogy tünetet okozzon.

2016. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
A terhességi tesztek a jelen időt tudják mutatni, már létező terhességet, nem látnak a jövőbe. A terhesség a nemvárt menzesz előtti néhány napban jön MAJD létre, ugyanis ekkor történik a beágyazódás. Ha sikeres LESZ ez a hónapod, akkor a napokban kezdődik el a beágyazódás. Kicsit beteges ez a 10 teszt, meg hogy már az összes filmben látott terhestünetet beképzelted. LAZÍTS!!! Sok sikert kívánok, de nyugi!!!
2016. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Annyit tennék hozzá az előző hozzászólókhoz, hogy a naponta szex sem egy jó dolog, mert nincs ideje a férjed spermiumainak megfelelően visszatermelődni és ezzel rontjátok az esélyeket.

"Nagykönyv" szerint 2 naponta történő összebújás ad nagyobb esélyeket! Ugyanis aktus után még másnap is életképesek benned a kisfickók, így akár még másnap is megtermékenyíthetik a petesejtet, ha szex utáni napon ovulálnál!

2016. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Pont az lett megint lepontozva, ami igaz! Nem aktustol kell szamolni, OVUTÒL! ha ovu elott volt az aktus , akkor pl 2napig mèg èletkèpesek ès, abbòl összejöhet. Tehat akkor ovutol 14nap, aktustól 16. :)
2016. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!