Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Honnan tudom eldönteni, hogy terhes vagyok vagy csak meghíztam?

Figyelt kérdés
Tüneteim nincsenek és meg is jött már elég sokszor...viszont hiztam 10kg-ot es a hasam úgy néz ki mintha terhes lennék. Mi a különbség??
2017. júl. 7. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Hogy hamarosan szulsz- e. Ha nem, akkor meghiztal. Ha igen, akkor egy kis siro emberke jon ki beloled, eszre fogod venni.
2017. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok buta...arra lennek kivancsi, hogy van-e valamk különbség a terhes és a meghízott has között? Ha az vagyok akkor 14-15 hét körül lennék. Akkor hol érzem a magzatot...stb
2017. júl. 7. 23:55
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél tesztet ! Bár nem túl valószínű , hogy terhes vagy ha nincs semmi tüneted és meg is jön rendesen.

Egyèbkent valószínű olyan típus vagy akinek a has tájékán rakodik le a felesleg. Rajtam is van jo pár kg plusz sajnos de nekem mindenhová rakodott felesleg van pocim erősebb a combom stb :/ :)

2017. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Terhessegi teszt?😏
2017. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kb. 10 hete csináltam tesztet, az negativ lett. Tudom ezek utan nagyon hülyének néztek, hogy akkor mit aggódok 😂 én sem tudom, egyszerűen csak felmerül bennem.
2017. júl. 8. 00:11
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
15 hetes korig nem hízik a terhesség miatt az ember semmit.
2017. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egy tesztet 😉
2017. júl. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szexeltél senkivel akkor nem lehetsz terhes.
2017. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Várj még pár hónapig, nehogy csinálj még egy tesztet. Még a végén megkapnád a választ a kérdésedre.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem ijesztő, hogy ilyen szellemi szinttel rendelkező emberek legálisan és bármikor szaporodhatnak. :(

2017. júl. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ha negatív a teszt és meg is jött, akkor mitől lennél terhes? Mert van hasad? Azért meg lehet különböztetni a babát a zsírtól. 15. héten amúgy is inkább puffadás van, nem terhes has. Plusz eddigre már jelentkeznek elég kemény rosszullétek, amikről te nem számoltál be. Ráadásul orvoshoz is lett volna már alkalmad elmenni.

Ne aggódj már, mikor a vak is látja, hogy nem vagy terhes.

2017. júl. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!