Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha terhes vagyok...

Mit tegyek ha terhes vagyok és nem szeretném a babát?

Figyelt kérdés
A barátommal minden alkalommal védekeztünk a gumi nem szakadt ki , minden alkalommal ellenőriztük mégis a menstruációm késik. Nagyon félek, ma veszek egy tesztet. Akivel már történt ilyen kérem írjon.:( Köszönöm!

2020. nov. 13. 12:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ennyi rosszindulatú embert bár mondjuk meg se lepődöm ez magyarország.. A tesztet kb 1 óra múlva fogom megvenni.
2020. nov. 13. 13:16
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
13 szerintem ne lepődj meg, hány terhes nő rendel olyan tesztet ami "megmondja" milyen nemű lesz a gyerek... és nem értik meg hogy ilyen nincs.
2020. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
Lol, szodabikarbonara?? Békára kell pisilni, ezt mindenki tudja.
2020. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
#16os ne adj neki ötleteket mert képes megcsinálni.... 😂
2020. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
95%
Végül mi lett az eredmény? :) Szerintem ha érettségi előtt vagy inkább végeztess abortuszt, mert gyerek mellett vagy utólag felkészülni rá rosszabb lenne. De nem tudom hány éves vagy, ezért ha nem érvényes akkor elnézést a feltételezésért. :)
2020. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
Én a tuját illetve az almát szoktam lepisilni, próbáld ki...
2020. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Annyira jó ez a digitális oktatás, itt bohóckodnak a hülyegyerekek.
2020. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
98%

"Amikor bepánikol az ember minden hülyeséget kipróbál"


Ez most még nem gond, mert egyedül magadat szívatod vele. Ha gyereked lesz, akkor viszont már nagy baj, mert simán kórházba tudod juttatni. Ha ungibungizol a barátoddal, akkor nyilván benne van az, hogy bármikor besikerülhet a baba, szóval nem valami biztató azt olvasni, hogy ennyire nem bírsz gondolkodni, ha ideges vagy.


Ha óvszert használtatok, nem szakadt ki, nem dugta be 5 másodpercre óvszer nélkül, akkor nem vagy terhes. Sok oka lehet, hogy késik, ilyen mindenkivel előfordul terhesség nélkül is. Persze csinálj tesztet, hogy megnyugodj, de kérlek, ha felnőttesdit játszol, próbálj akkor is úgy viselkedni, ha baj van.

2020. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%
Tesztet vegyel baxod... LOL
2020. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
#19 és jót tesz neki? Mert az én tujám elég hervatag..🙈
2020. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!